Burcu Esmersoy Saç Modeli Nasıl Yapılır

Yayınlanma Tarihi: 19 Haziran 2015 Ekleyen: İnci TanrıverdiBir süre Kanal D’de çocuk programları sunan ve de Diyalog Spikerlik ve Sunuculuk Okulundan dereceyle mezun olan Esmersoy, 2000 yılında CNN Türk’ün spor departmanına girdi ve de 2005 yılına kadar burada dış haber editörü, spor spikeri ve muhabir olarak görev yapmıştır.

Şimdilerde ise televizyonlarda herkesin takip etmekten zevk aldığı bir yemek programında sunuculuk yapan Esmersoy, sunuculuktaki başarısının yanında güzelliği ve havalı saçlarıyla da her zaman dikkat çekmeyi başarmıştır.

Bu sırlar kendisine de birçok röportajda sorulmuştur.

Son zamanlarda ısrarla gelen sorular karşısında birkaç sırrını hayranlarıyla paylaştı.

Saçları kalın telli olduğu için kolay şekil aldığını belirten ünlü sunucu, dikkat ettiği maddeleri şöyle açıklıyor:

Fönümü çektirirken kuaförleri her zaman ortadan çekmeleri için özenle uyarıyormuş.

Fakat fönden sonra kullanmak istediği yöne doğru attığını da belirtiyor.

Eğer evin içindeyse ve dışarı çıkmak için hazırlanıyorsa da saçlarını açıkken ne tarafa doğru kullanmak istiyorsa o yöne doğru tepeden topluyormuş.

Yani saçlarının hem bu kadar hacimli görünmesinin, hem de istediği yöne doğru kolayca hareket etmelerinin sebebini böyle açıklıyor.

Zamanla yüzünün daha çok oturduğunu, şimdilerde daha az makyaj yaptığını ve saç renginde daha çok değişiklikler yaptığını açıklayan Burcu Esmersoy, genç ve doğal görünümüyle 37 yaşında olduğunu öğrenen herkese küçük bir şok geçirtiyor.

Eğer siz de onun gibi kalın telli saçlara sahipseniz ve kolayca şekil almasını istiyorsanız bu yöntemleri denemenizi tavsiye ederim.


17 Ocak 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...