İhlas Haber Ajansı Haberlerine Nasıl Ulaşılır

Türkiye’nin en büyük medya grubu olan İhlas Haber Ajansı; önlerindeki en önemli hedefin dünyanın en hızlı ve en büyük haber ajansı olarak abonelerine hizmet vermek olduğunu belirtmişler. Böylesine büyük bir hedefi bulunan İhlas Haber Ajansı’nın haberlerine ulaşabilmek için de birçok farklı seçeneğiniz bulunmakta.

  • İlk ve belki de en kolay seçeneğiniz telefonunuzla 0212 454 33 33 numarayı aramak ve telefonda sizden istenen bilgilere gerekli cevapları vererek, İhlas Haber Ajansı’na abone olabilirsiniz.
  • İnternet adresindeki başvuru formu’na tıklamak ve yine istenen bilgileri doldurarak abonelik işleminizi tamamlamak yeterlidir.

Bu iki seçenekten birini yerine getirdiğinizde size çeşitli numaralar ve şifre verilecektir.

Artık istediğiniz zaman bu şifrenizle İhlas Haber Ajansı’nın haberlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Ben abone olmak istemiyorum ama yine de İhlas Haber Ajansı’nın haberlerini takip etmek istiyorum diyenler içinse yine seçenekler bulunmakta.

  • İlk seçeneğiniz ajansın sürekli güncellenen internet sitesi olacaktır.
  • İhlas Haber Ajansı internet sitesine girdiğinizde kategorilere ayrılmış haberlerden ilginizi çekenleri, son dakika haberlerini ve daha birçok şeyi görebilir ve haber detaylarını rahatlıkla okuyabilir, takip edebilirsiniz.
  • Ajansın Facebook sayfasını beğendiğinizde yine haberler paylaşıldıkça sizin zaman tünelinize düşecek ve siz en son haberleri bu şekilde öğrenebileceksiniz.
  • Twitter hesapları da Facebook hesapları gibi çok aktif olan ajansı; Twitter'dan da takip edebilir, her an yeni haberleri görebilme şansına erişebilirsiniz.

Günümüz teknolojisinde artık haberlere uğraşmak çok kolay, yeter ki nereden ve nasıl ulaşmak istediğimizi bilelim ve ona göre seçim yapalım.Bir yorum bırakın


·