Minyon Tipliler İçin 10 Stil Önerisi Nelerdir

Yayınlanma Tarihi: 16 Haziran 2015 Ekleyen: Aynur Korkmaz  1. Uzun pantolon giyin. Bacak boyunuz uzun duracaktır. Kesinlikle dizin altında biten, kısa pantolonlardan kaçının.
  2. Üzerinize oturan kıyafetler seçin. Üzerinizden dökülen kıyafetler, sakil duracaktır.
  3. Tek renkten gidin. Üst ve altınıza aynı rengi giymek, vücudunuzu iki ayrı parçaya bölmeyeceği için sizi olduğunuzdan uzun ve ince gösterir. Minik ceketleri ihmal etmeyin. Minyon yapılı kadınların vücutlarını en iyi gösteren unsurlardan biri de, vücuda oturan ceketlerdir.
  4. Aynı şekilde üzerinize oturan süveter ve üstler de sizi daha iyi gösterir.
  5. Kısa giymekten korkmayın. Uzun etekler sizi olduğunuzdan kısa gösterebilir. Uzun etekleri kullanırken dikkatli olmanız gerekir. Uzun etekleri güzel bir şekilde kullanırsanız eğer boyunuz uzun görünebilir. Aynanın karşısında, tüm vücudunuzu görebileceğiniz şekilde durun. Eğer mini etek üzerinizde diğerlerine göre daha iyi duruyorsa, moda olup olmadığına bakmaksınız giyin.
  6. Yüksek topuklar gözdeniz olmalıdır. Bu konuda tartışmaya gerek yok. Yüksek topuklar her kadını uzun, ince ve elbette seksi gösterir. Zaten minyon tipliyseniz, yüksek topukları vücudunuzun bir parçası gibi en iyi şekilde sergileyebilirsiniz. 
  7. Bilekten bağlı ayakkabılardan kaçının. Boyunuzu olduğundan kısa gösterecektir.
  8. Dizin altında biten pantolonlar ve kısa binici tipi pantolonlar özellikle dizin altındaki kapriler sizin için tehlikeli.
  9. Uzun ve hantal ceketler de size göre değil. Kesinlikle kullanmaktan kaçının.
  10. Vücudunuz küçük diye saçlarınız da az olacak diye bir şey yok. Saç uzunluğunuzu orta düzeyde tutmakta yarar var. Omuzlarınızın biraz altında biten, çok kabarık olmayan saçlar güzelliğinize güzellik şirinliğinize şirinlik katacaktır.


17 Ocak 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...