Ukash Nasıl Alınır

Yayınlanma Tarihi: 7 Mart 2015 Ekleyen: Ufuk  • Birçok online alışveriş sitelerinde kulllanabilir.
  • Oyun siteleri içinde sık sık kullanılabilir.
  • Kolayca ve seri hızlı şekilde ödeme yapma olanağını sizlere sağlar.

19 Haneli Dijital Pin Kodu:

Kesinlikle kişisel bilgilerinizi başka kişilerin bilmesini engelleyen ön ödemeli 19 haneli Ukash Kart pin numarasıdır.

Oluşturulan pin kodu numaraları kredi kartı gibi sabit bir numara değil; her satın alımda farklı kombinasyonlarda üretilmektedir.

Kişilerin en ufak ödeme işlemlerinden yüklü ödeme işlemlerine kadar kullanabilecekleri çeşitli limitlerden oluşmaktadır.

Bunları 10, 20, 25, 50, 100, 250 Euro gibi kartlardan oluşmaktadır.

Ukashim üzerinden ukash kart satın alırken, ukash konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile sizlerin ihtiyaçlarınıza ve sorunlarınıza kolay bir şekilde cevap verecek deneyimli müşteri temsilcileri ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

İletişime geçilen müşteri temsilcisine, satın alınacak ukash kartın söylenmesi gerekmektedir.

Alınacak ukash kart belirlendikten sonra, günlük döviz kuruna göre en uygun fiyat politikası sunan Ukashim tarafından belirlenen ukash kartın karşılığı olan TL, Ukashim banka hesap numaralarına Havale, EFT gibi işlemler ile hızlı bir şekilde gönderilmektedir.

Gönderilen tutar, Ukashim tarafından kontrol edilip onaylandıktan sonra; ücreti gönderilen ukash kartın karşılığı olan ve sizlerin sanal ortam üzerinde kolay bir şekilde ödeme yapmanıza imkan tanıyacak 19 haneli dijital pin kodundan oluşan ukash kart sizlere teslim edilmektedir. 

Kısa bir sürede, dilediğiniz tutar kadar ukash kartı, Ukashim‘den 5 dakika gibi kısa bir sürede temin edebilirsiniz.

Satın alınan ukash kart sistemleri ile ödeme sistemleri arasında ukash ibaresi yer alan tüm sistemlerde ukash kart ile ödeme yapılabilmektedir.

Sisteme 19 haneli dijital pin kodunu giriş yaparak, belirlediğiniz tutarın ukash karttan ödeme işlemine dönüşmesi sonucu basit bir şekilde ödemenizi tamamlayabilirsiniz.


17 Ocak 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...