Ünlülerin Twitter Hesapları Nasıl Takip Edilir


Gülben Ergen

Milyonlar tarafından sevilen ve birçok topluluğa yardımlar yapan, organizasyonlar düzenleyen Gülben Ergen Twitter'ı aktif bir şekilde kullanmaktadır.

Twitter adresi: Gülben Ergen

İlgi çeken tweetler'i arasında ise;

-Kandilimiz Mübarek Olsun... Böyle günler kötü huylardan arınmaya sebep olsun... Hastalarımıza şifa, borçlularımıza derman olsun.

-Biri İstanbul'lu, biri Mardin'li... Biri şehir kokar, diğeri toprak. İkisi de ana, İkisi de kadın. Ne irdelediniz ya "hu" 

-Instagram'a beşik fotoğrafı koydum diye hamileyim demekmiş. Yok artık! İşi İnstagram'da yorum yazmak olanlar daha işe yarar şeyler var hayatta.

-Beynindeki hapishaneden kurtar kendini. Kendini say. O zaman kendinin gardiyanı olmazsın. Hırpalama kendini ve hırpalayanı ele hayatından.

gibi twitler bulunmaktadır.

Demet Akalın

Milyonlar tarafından sevilen bir diğer isim ise Demet Akalın’dır.

O da tıpkı diğer tüm ünlüler gibi, her bir düşüncesini ve gideceği her yeri Twitter'da paylaşır.

Twitter adresi: Demet Akalın

Daha çok hayranlarının yazmış olduğu tweetleri retweet yapan ünlünün kendisi çok az tweet atmaktadır. 

Cem Yılmaz 

Diğer bütün ünlüler gibi o da Twitter'i oldukça aktif kullanmaya çalışan bir ünlüdür.

Kısa bir dönem öncesine kadar Twitter'i açtığı halde kullanmayan ünlü isim kullanmadığı zamanlar bile en çok takipçisi olan isimdi.

Twitter adresi: Cem Yılmaz

Attığı dikkat ve ilgi çeken bazı tweetler'i ise şunlardır; 

-Hayır koskoca haber sitesi yahu...hamamda dedikoduda değil yani...nedir meselesi anlamadım. Neyse siz bilin de konuyu...demişti dersiniz.

-Bir güldük iki güldük saçmalamanın da sınırı var. Bu tacizden rahatsız oluyorum artık. Bu kadar cüretkar yalan haber yapmamalı.

-Hadi 2015 bizim yılımız olsun, tüm akıllı delilere sonsuz mutluluk, kendini çok ciddiye alanlara da akıl fikir dileyelim. Nice güzel yıllar.

-Nezaket bitince her sey biter...2015 nezaket yili... Bir gunah da benden olsun yeni yiliniz kutlu olsun sevgili, nezaketli guzel insanlar.

Mustafa Ceceli

Özellikle genç kızların hayranlıkla takip ettiği ünlü isim Mustafa Ceceli de, diğer birçok ünlü gibi Twitter'ı oldukça etkin bir şekilde kullanan isimlerden.

Twitter adresi: Mustafa Ceceli

İlgi çeken tweetleri;

-Kainata gelmiş en muhteşem insan, en muhteşem beyin Allah Rasulu efendimizin doğum yıl dönümü... Geceniz bu idrakla mübarek olsun.. 

-İyi haftalar herkese. Eveeet  #Kalpten albümünü dinleyenler: Nasıl buldunuz, favorileriniz hangileri? 

İlgili İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

https://nasil.bildirim.net/o491349093.js