Wifi Şifresi Nasıl Kırılır?

Yayınlanma Tarihi: 27 Temmuz 2017 Ekleyen: admin


Teknolojinin bu kadar ilerlediği günümüzde internet kullanımı oldukça büyük rakamlara ulaşmıştır. İnternetin bu kadar yaygın kullanılması ile birlikte wifi kullanımı hem kullanıcıların telefonunda hem de bilgisayarlarında son derece önemli hale gelmiştir.

Wifi Şifresi Nasıl Kırılır? 1

Wifi şifresi kırmak hemen hemen her telefon ve bilgisayar kullanıcısının merak ettiği bir olaydır. Özellikle evinde iş yerinde ya da bulunduğu ortamda wifi bağlantısı olmayan kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen şifre kırma işlemi son derece önemlidir. Peki, nasıl wifi şifresi kırılır?

Kablosuz internet bağlantısının olmadığı bir yerde wifi şifresini ihtiyaç varsa telefonunuzdan wifi şifresi kırma yolları nelerdir? Telefondan wifi şifresi nasıl kırılır? Android telefondan wifi kırma işlemi kolaylıkla yapılabilir. Bu işlemi telefonunuzdan wifi kırıcı ile yapmanız mümkündür.

Belirlenen wifi şifreleri kolay kullanım açısından basit yapılıdırlar. Bu şifreleri kırmak için android telefondan wifi şifre kırıcı yüklemek yeterlidir.

Wifi şifresi kırma için yüklenen şifre kırıcı yüklendikten sonra ekrana gelecek olan seçenekleri görürüz bu seçenekleri işaretledikten sonra yapılacak işlem oldukça basittir. Yapılan seçenekten sonra uygulama şifre denemeleri yapmaya başlar bu deneme işlemi uygulamaya göre 1 saate kadar uzayabilir.

Wifi Şifresi Nasıl Kırılır? 2

Yaklaşık bir saat sürecek bu işlem için biraz sabırlı olmak gereklidir. Şifre kırıcı yaptığı şifre denemelerinden sonra bulmuş olduğu şifreyi bildirim olarak gösterecektir. Bu süre şifrenin kolay veya zor oluşuna göre uzayabildiği gibi kısa da olabilir.

Buradaki amaç şifrelere verilen kombinasyonların sırayla denemesidir. Bu işlemi beklemek istemediğiniz zaman ya da başka bağlantının şifresini kırmak isterseniz işlemi iptal edebilirsiniz. İşlemi durdurunca aynı zaman dilimi içerisinden ya da daha sonra dilediğiniz zaman başka bir bağlantı üzerinden bu uygulamayı kullanarak wifi şifresi kırma işlemi gerçekleştirilebilir. Wifi şifresi nasıl kırılır programsız içinde birçok yöntem vardır.

27 Temmuz 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...