Yıpranmış Kotlarınızı Değerlendirin

Yayınlanma Tarihi: 17 Eylül 2015 Ekleyen: Sinem M.Kot kumaşının en sık dönüştürüldüğü eşyalar çanta haline getirmek, ceplerini bir yerlere dikerek organizer olarak geri dönüştürmek, defter – kitap kaplamak, yelek haline getirmek ve şorta çevirmek olarak sayılabilecekken dediğimiz gibi artık seçenekleriniz sonsuz.

Kotunuzdan parçalar keserek o parçalarla küpeler, kolyeler yapıp eşsiz takılarla arkadaşlarınızla görüşmeye gidebilirsiniz.

Kotunuzun bacak kısımlarından elde edebileceğiniz minik sepet formlarını ıvır zıvırınızı toparlayacak şekilde değerlendirebilirsiniz.

Parmak arası terlik formlarına sokabilir, herkesi ayakkabılarınıza hayran bırakabilirsiniz.

Küçük parçalardan elde edeceğiniz kot kumaşıyla minik keseler hazırlayabilir, arkadaşlarınıza aldığınız minik hediyelerinizi böyle orijinal bir hediye paketiyle sunabilirsiniz.

Emin olun elinizden çıkan her şey onlar için daha değerli olacaktır.

Deforme olmamış kısımlarıyla mutfak önlükleri yapabilir patchwork yöntemine benzer şekilde küçük ve sağlam parçaları birbirine dikerek örtüler, puflar ve hayal gücünüzün sizi götüreceği şeyler ortaya çıkarabilirsiniz.

Size sunduğumuz seçenekleri zevkinize uyacak şekilde geliştirerek ortaya yepyeni tasarımlar çıkarabilir, geri dönüşüm konusunda çevrenizde yeni bir çığır açabilirsiniz.

Kot kumaşları oldukça sağlam yapıları dolayısıyla sizlere çok geniş bir kullanım alanı sunacaktır.

Şimdi hayal gücünüzü çalıştırma zamanı.

Dolabınızın kapağını açın, giymediğiniz kotlarınızı çıkarın ve bir düşünün bakalım bunlarla neler yapabilirim diye.

Kolay gelsin.


17 Ocak 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...