Yüksek Bel Pantolonlar İçin Kombin Önerileri

Yayınlanma Tarihi: 3 Ağustos 2015 Ekleyen: Selin Orhuntaş  • Yüksek bel pantolona en çok yakışan parça gömlektir. Yüksek bel pantolonunuzu şık bir gömlekle kombinleyin. Gömleğinizin V yaka görüntüsü vermesi için birkaç düğmesini açın. V yaka üst bedeni daha uzun gösterecektir. Böylece bacak boyunuz ve üst gövdeniz orantılı bir görünüme kavuşur. Boyunuz kısaysa da gölek ve pantolonu aynı renk seçmeye özen gösterin.
  • Ceketiniz ister uzun olsun ister kısa olsun, yüksek bel pantolonlarınızla ceketlerinizi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Geniş basenleri olan hanımlar yüksek bel pantolonlar üzerine giydikleri uzun ceketler ya da hırkalar ile basen bölgelerini kamufle etmiş olacaktır. 
  • Yüksek bel pantolon üzerine kısa t-shirtler giyin. Kısa üstler uzun süredir moda ve yüksek bel pantolonlarla, aynı zamanda yüksek bel eteklerle de harika görünüyor. Kış mevsiminde kısa kazaklar, yaz mevsiminde de kısa t-shirtler kullanın. Spor rahatlık için de bu tarz özellikle tercih ediliyor.
  • Korse havası veren straplez ya da askılı büstiyerler, yüksek bel pantolonunuzun retro havasını tamamlar. Özellikle akşam şıklığına yakalamak için kullanılan bu tercih de yüksek bel pantolon yerine yüksek bel etekleri de tercih edebilirsiniz.


17 Ocak 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...