16 Temmuz 2024
İlişkiler

Erkek Nasıl Baştan Çıkarılır?

Erkekleri baştan çıkarmak ve etkilemek yıllardır kadınların merak ettikleri konular arasındadır. Bu konuda çoğu bayan kendini yetersiz hissettiği için sürekli araştırma içine girmektedir. Bizde yardımcı olması açısından bugün bir erkek nasıl baştan çıkarılır konusunu ele aldık. Erkeklerin baştan çıkarılmasında etkili hareketler ve bir erkeğin baştan çıkarılması konusunun detayları şu şekildedir.

Erkek Nasıl Baştan Çıkarılır? 1

Erkekleri baştan çıkarmak, çoğu kadına göre zor bir durumdur. Özellikle ilgi duydukları bir karşı cinsi etkilemek için ne yapacaklarını şaşıran bayanlar, bu konuda derin araştırmalara girmektedir. Oysa sadece bir kaç basit hareket ile erkekleri baştan çıkarmak mümkündür. İşte erkekleri baştan çıkaran hareketler konusunda bazı küçük detaylar…

Erkeklerin gözlerine hitap etmek, onların baştan çıkmasını kolaylaştırır. Bir erkeğin orgazm olma yolculuğu gözlerinden yani görme duyusundan başlar. Bunun için çoğu erkek görselliğe önem verir ve karşılarındaki kadından ilk olarak görsel tatmin bekler. Erkeklere her alanda ilk olarak gözlerine hitap edecek şekilde hazırlığınızı yapın.

  • Bir erkeği baştan çıkarmak için tırnaklarınızı kullanabilirsiniz. Nasıl derseniz, çok basit bir hareketi sizinle paylaşabiliriz. Daha çok dizi ya da filmlerde görmeye alışkın olduğumuz kadınların tırnaklarını hafifçe yüzlerinde dolaştırması, dudak kenarlarında dolaştırması hareketi, erkekleri son derece etkileyen bir harekettir. Özellikle de bu hareketi yaparken erkeğin gözünün içine bakmak, daha fazla etki sağlayacaktır.
  • Çoğu kadının merak ettiği erkek yatakta nasıl baştan çıkarılır sorusuna yanıt olarak ise iç çamaşırı seçimini verebiliriz. Erkekleri yatakta baştan çıkarmak için tek başına bile seksi iç çamaşırlar yetebilir. Bu konuda daha önce erkek arkadaşınıza ya da partnerinize hayallerini sorarak küçük tüyolar alabilirsiniz.

Erkek Nasıl Baştan Çıkarılır? 2

  • Erkeklerin baştan çıkması için etkili bir yöntem de fantazi yöntemidir. Örnek olarak her hangi bir zamanda ona “Ellerim ve gözlerim bağlı iken bana ne yapmak istersin.” gibi bir soru sorun. Bu soru bile onun baştan çıkmasını sağlayacaktır. Sorduğunuz bu soruyu yatakta da yerine getirebilirsiniz.
  • Selfie çekip gün içinde partnerinize gönderin. Özellikle seksi ve çok hoş pozlar onun sizi arzulamasını sağlayacaktır. Bir an önce iş yerinden çıkıp yanınızda olmak isteyeceğine emin olun.
  • Gün içinde seksi pozlar gibi ona olan aşkınızı anlatan mesajlar da baştan çıkmasını sağlayacaktır. Bu mesajlarda kendisine olan hayranlığınızı aşkınızı anlatacak kelimelere özen göstermelisiniz.
  • Erkeğinizi baştan çıkarmak için çekingen olmayın. Onu ne kadar arzuladığınızı, ne kadar istediğinizi belli edecek hareketler, sözler söylemeye gayret edin. Bu heyecanlanmasına ve sizi daha fazla istemesine neden olacaktır. Bu şekilde hem erkeğinizi memnun edebilir, hem de kendiniz bu memnuniyetten payınızı alabilirsiniz.
  • Monoton bir ilişkiden herkes soğur, sıkılır. Erkek arkadaşınıza değişiklik olması için farklı romantik ve seksi hikayeler anlatın. Örneğin birlikte otururken bir anda dönüp “Diyelim ki, kalabalık bir ortadamdayız, birden ışıklar söndü, sadece loş bir ışık kaldı. Herkes şaşırmışken ben dönüp sana bakıyorum… “şeklinde bir hikaye başlatıp birlikte sonunu getirin. Onun hayal gücünü de keşfetmenize olanak tanıyacaktır.

Erkek Nasıl Baştan Çıkarılır? 3

Erkekleri baştan çıkarma konusunda farklı çok sayıda detay mevcuttur. Bu detaylar, kişiden kişiye değişir. Bunun için kendi gözlem ve deneyimlerinize dayanarak kendi yöntemlerinizi geliştirebilirsiniz. Eğer erkekleri baştan çıkarma konusunda genel bilgileri elde etmek isterseniz bu konuda videolar izleyebilirsiniz.

Görsel olarak erkekleri baştan çıkaran hareketler video konularına göz attığınızda daha kolay şekilde hareketleri anlayabilir ve mantıklarını çözebilirsiniz. Erkekleri baştan çıkarmak ya da cinsellikte daha başaılı olmak için verdiğimiz tüyoları mutlaka göz önünde bulundurun. Her ne kadar çok basit gibi görünseler de bu ip uçları sayesinde çok renkli bir cinsel hayatınız olabilir.

Etiketler

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video