25 Temmuz 2024
Astroloji

İkizler Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Konu aşk olunca herkes her türlü yoldan, sevdiği insanı etkileyebilmek ister. Özellikle bu konuda burçlara inanan, burçları düşünen pek çok insan bulunmaktadır. Herkes bilir ki kişinin burcu onun tavırlarına yansır. Karakterine yansır. Haliyle burçları aynı olan kişilerin ortak özellikler bulunur, sevdikleri kişilerin de ortak özellikleri olması tahmin edilebilirdir.

İkizler Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? 1

İkizler burcu erkeği özellikleri nelerdir? İkizler burcu erkeği hangi özelliklere sahip kadınlardan hoşlanır? İkizler burcu erkeği aşk konusunda güvenilebilir midir? İkizler burcu erkeği nasıl aşık olur?

İkizler burcu erkeklerinin nasıl kadınlardan hoşlandıklarını kavrayabilmek için ikizler burcu erkeklerini tanımak gerekmektedir. İkizler burcu genellikle çok çabuk fikir değiştirmeleri ile bilinirler. Sağları solları belli değildir. Ruh halleri asla stabil değildir.

Bu da arkadaşlarıyla olan ilişkilerine bile yansır. Genellikle ikizler kadınları bu tavırlarıyla dikkat çekse de erkeklerinin kadınlardan aşağı kalır tek bir yanı bile yoktur. Haliyle sevecekleri kadınların çok sabırlı ve halden anlayan kişiler olmaları gerekmektedir.

İkizler burcu erkeklerin pek çok ilgi alanı bulunmaktadır. Bir daldan bir dala kondukları için tek bir iş üzerinde uzmanlaştıklarını görmek zordur. Dikkatleri çok çabuk dağılır. Yeteneklerini ve gerçek ilgi alanlarını keşfetmeleri zordur. Büyük ikilemler yaşarlar ve yaşatırlar. Bir süre sonra kendileri bile bu tutarsızlıkların sıkılırlar.

İkizler burcu erkeklerinin ayaklarını yere çok sağlam basmadığı için aşık olmakta güçlük çekerler. Bir daldan bir dala atlamayı çok sevdikleri için kadınlarda da bunu yapabilirler. Bir gün birini severken ertesi gün başka birini sevdikleri çok görülmüştür. Aşık olamamaları pek çok kadının sinirini bozmaktadır. Ancak bu durum istisnalar hariç genellikle bu şekilde olmaktadır.

İkizler Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? 2

İkizler burcu hayatı gelişine yaşamayı sevse de her işini başarıyla yerine getirebilen insanlara da imrenirler. Hayatta büyük emelleri olmadığı için idealleri olan kişilere imrenmekten geri durmazlar. Böyle kişilerden etkilenirler. Bu özellikler en net şekilde aslan burcunda görülür. Aslan burcu kararlı ve çalışkan bir burçtur. Hayallerini nettir, yaptıkları nettir. Hayallerine ulaşmamaları genellikle mümkün değildir. İkizler erkeği aslan kadınından etkilenerek, kolaylıkla bir ilişkiye başlayabilir. Burçlar içerisinde en çok etkilendikleri burç aslandır.

Aslan kadınlarının dik duruşu, kendinden emin tavırları onları etkiler. Eğer bir kadın net karar verebiliyorsa, hayattan zevk alabiliyorsa ikizler burcu erkeğinin dikkatini çeker. İkizler burcu erkeğinin tam zıt özelliklerine sahip olan bu kadınlarla ikizler burcu erkeğinin bir ilişki sürdürmesi oldukça zor görünür.

Oldukça çetrefilli ve bol kavgalı bir ilişki olsa da bu ilişkinin ömrü uzun olur. İki taraf da anlayışlı olmayı bilirse yıpransalar bile ilişki kendini tedavi edebilir. İki tarafın da hırçın tavırları, ikizler erkeğinin fevri hareketleri ve kadınların dik duruşları ilişkinin devamlılığında gizliden gizliye rol oynar.

İkizler Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? 3

İkizler burcu erkeğinin seveceği kadınlar, erkeğin hayatını da düzenleyecek ancak bunu ona fark ettiremeyecek kadar zeki olması gereken kadınlardır. İkizler burcu erkeği fevri hareketlerinden dolayı çok zarar görür. Buna engel olan ancak özgürlüklerini kısıtlamayan kadınları onların gözünde çok değerlidir. Hayatlarında sık sık boşluğa düşerler. Amaçlarından şaşarlar, geleceklerine güvenle bakamazlar. Bu durumda güçlü durabilecek kadınlar görmek onların hoşuna gider.

Elbette her erkek gibi ikizler burcu erkekleri de ilişkide güçlü olan taraf olmak isterler. Bir kadın ne kadar güçlü olursa olsun, ilişkide baskın olmamayı kendini sevdiği adamdan üstün görmemeyi bilirse o ilişki o kadar uzun ve güçlü olacaktır.

Etiketler

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video