Olmazsa Olmaz On Iphone Aplikasyonu


Iphone kullanmayı daha zevkli hale getiren, App Store‘dan indirilmesi gereken olmazsa olmaz on aplikasyonu sizlere tanıtacağım.

  1. Dataman, veri kullanma ve veri aşımı sorununa getirilmiş en iyi uygulamadır. Wi-Fi ve veri bağlantısını ayırarak ne kadar kullandığınızı belirtip, sizi uyarmaktadır. Foursquare, sizi kaybolma derdinden kurtaracak olan, yakınlardaki en iyi mekanı size önerecek ve yakında bulunan arkadaşlarınızı takip etmeyi sağlayacak olan uygulamadır. Kullanışlı olmasından dolayı çoğu akıllı telefonda bulunmaktadır.
  2. Wireless Disk, özellikle iş adamları için oldukça kullanışlı bir uygulamadır. Dosyayı bu programa aktarıyoruz. Bize verilen IP numarasını dosyayı göndermek istediğimiz kişiye veriyoruz. Onlar tarayıcılarına IP adresini yazıyor ve dosya aktarılıyor.
  3. Kartlarım, yine iş adamları için kullanışlı bir uygulama olan, kartvizitliği gereksiz kılan bu uygulamaya elinizdeki kartvizitleri yüklüyorsunuz artık telefonunuz kartvizitiniz oluyor.
  4. Soundhound, bir mekandasınız ve bir parça çalıyor veya ağzınıza bir şarkı dolandı adını bilmiyorsunuz yapmanız gereken tek şey bu programı indirmek. Bu program aracılığı ile şarkının bir kısmı dinletiliyor, program hangi parça olduğunu ve kimin seslendirdiğini size söylemektedir.
  5. Instagram, fotoğraf paylaşım sosyal ağlarının en çok kullanılan uygulamasıdır.
  6. Çektiğiniz fotoğraflara filtre uygulayıp, arkadaşlarınız ve dostlarınızla paylaşabilirsiniz.
  7. Whatsaapp, İnternet aracılığıyla rehberinizdeki kişilerle ücretsiz mesajlaşma, arama, fotoğraf ve video gönderme gibi kolaylıkları sağlayan uygulamadır.
  8. Skydrive, ücretsiz olarak telefonunuzdaki dosyaları yedekleyebilen ve onları sizin için koruyan uygulamadır.
  9. Note’d, tasarımı mükemmel olan ve uygulama açılışında şifre koyma yedeklemesi bulunan tarsım harikası bir uygulamadır.
  10. Moovit, birçok ülkede ve ilde kullanılabilinen ulaşım rehberidir.

CEVAP VER