18 Temmuz 2024
Teknoloji

Repost Nasıl Yapılır?

İnstagram son yılların en çok kullanıcısına sahip olan sosyal medya araçlarından biridir. İnstagram üzerinde fotoğraf ve video paylaşımları yapılarak bu paylaşımların milyonlarca kişiye ulaşmasını sağlamaktadır. Bu sosyal medya aracı oldukça başarılı fotoğraf ve kısa videoların yer aldığı platformlardan biridir ve her geçen gün kullanıcı sayısı artmaktadır.

Repost Nasıl Yapılır?

Beğenilen fotoğraf ya da kısa videoyu kendi profilinde paylaşmak isteyenler için instagram repost uygulamaları bulunmaktadır. Instagram’da repost nasıl yapılır bu konu hakkında ufak detayları bilmekte fayda var.

Repost işlemi İnstagram tarafından sunulan herhangi bir hizmet değildir. Repost instagram nasıl yapılır bunun için öncelikle repost uygulamasına ihtiyaç duyulur. Pratik bir şekilde kendi profili üzerinden beğenilen fotoğraf ya da kısa videoyu paylaşmayı sağlayan repost oldukça basit arayüz ile kullanıcılara sunulmaktadır.

Kullanılan işletim sisteminde markete girerek repost şeklinde arama yapılarak repost uygulaması cihaza indirilir. Uygulama cihaza kurulduktan sonra instagram hesabı ile bağlantı kurulur.

Beğenilen fotoğraf ya da kısa videoya tıklayarak İnstagram uygulaması içerisinde açılır. Görselin sağ üst köşesinde yer alan üç nokta tıklayarak paylaşım url kopyala seçeneğine tıklanır. Kopyalanan bağlantı için repost uygulaması açılır ve otomatik olarak kopyalanan bağlantı ekranda yer alır.

Repost Nasıl Yapılır? 2

Instagram’da nasıl repost yapılır bu aşamada çıkan görsel altında repost sekmesi tıklanarak tekrar instagram hesabı açılırr. Gerekli açıklamayı eklemek için yapıştır seçeneği tıklandığında paylaşılmak istenilen görsel ile alakalı tüm bilgiler yer alır. Klasik İnstagram paylaşımı şeklinde yol izlenir.

İnstagram repost nasıl yapılır araştırması yapanlar için sadece uygulama indirilerek gereken işlemler yapıldıktan sonra görsel yanında kimden alındığı etiketlenerek paylaşım yapılabilmektedir. Bu özellik İnstagramın kendi sunduğu hizmet olmadığı için görselin alındığı kişinin de kendi profilinde paylaşılmasını sağlar. Repost yapılan görseller ayrıca cihaza kayıt edilir.

Etiketler

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video