Gelin Eldiveni Modelleri

Tüm genç kızların en güzel ve en özel günleri şüphesiz ki beyaz gelinliği giydikleri gündür. Her genç kız dile getirmese de o dün baş döndürücü olmayı ve oradaki en güzel bayan olmayı hedefler. Bunun için aylar öncesinden hummalı çalışmalar başlar ve detaylı araştırmalar harika sonuçlarla son bulur. Gelinlik seçerken hemen her detay düşünülür ve özellikle son günlerde harika tasarımları bulunan eldivenler bu araştırmaların içinde yer alır. Farklı gelin eldivenleri görmek ister misiniz.


Son dönemlerde moda akımı gelinlik konusunda oldukça geniş yelpazede bir çeşitlilik öngörüyor.

Hemen her kumaştan ve görsel değeri olan objeden yararlanılarak gelinliklere farklı tarzlar katılıyor ve oldukça rağbet görüyor.

Son günlerde özellikle gelin eldivenlerinde güpür ve Fransız danteli ön plana çıkmış durumda.

Gelinlik kadar ellerin de zarifliği ön planda olmalı ve kusursuz görünmeli diye düşünüyorsanız mutlaka eldiven tercihini zarif ve görkemli kumaşlardan tercih etmelisiniz.

Dilerseniz aksesuar olarak taş ve inciden de yararlanabilirsiniz.

Günümüzde artan modacıların ve ünlü tasarımların öngörülerine bakıldığında ülkemizde ve dünyada tercih edilen eldiven modellerinin özel tasarım ve görkemli olduklarını görüyoruz.

Titiz bir çalışma yürüten ve gelinleri mutlu etmeyi amaç edinen gelinlik mağazalarının zarif örnekler ortaya koydukları görülmekte.

Gelinlikle aynı renkte olabildiği gibi dilerseniz soft ve zıt renkleri bile kullanabilirsiniz.

Hatta kendinizi marjinal olarak tanımlarsanız beyaz gelinlikle siyah eldiven bile kullanabilirsiniz.

Tercih sizin; benim tercihimi sorarsanız saten sade bir eldiven kullanmıştım.

Oldukça şık ve zarif görünüyordu.Bir yorum bırakın


·