Hülya Avşar Saç Modeli Nasıl Yapılır

Çok uzun zamandır ekranlarda severek izlediğimiz Hülya Avşar, güzel gözleriyle akıllarda kalsa da giyimi ve havalı saçları da dikkatlerden kaçmıyor. Yılların eskitemediği sanatçı, gençlik dönemlerinde açık renk saç rengi ile karşımıza çıkmıştı. Yıllarca çektiği filmlerinde o saç modeli ile tanınan Hülya Avşar’ın o dönem saç rengi ise açık sarıydı.


Günümüze gelinceye kadar pek çok saç rengini deneyen Hülya Avşar’ın biraz daha renk tercihini  koyudan yana kullandığını görüyoruz.

Saç konusunda yaşın da verdiği ağırlıkla çok fazla aksesuar kullanmak istemeyen Hülya Avşar; kıvırcık ve düz çok nadiren de olsa dalgalı saçlarıyla karşımıza çıkıyor.

Hülya Avşar’ın saç rengi ve modelini denemek isteyen hanımlar buğday tenli ise daha güzel sonuçlar alabilir.

Bu konuda bir diğer uyarı ise çene yapısıyla ilgili Avşar kızına benzer yüz hatlarına sahip değilseniz kesinlikle saç modelini denememenizi tavsiye ediyoruz. 

Daha sade makyajları ten renginize yakışacak, doğal saç renginize yakın saç renkleri tercih etmelisiniz. 

Özellikle Hülya Avşar’ın da çok kullandığı kıvırcık saç modeli hem gözlerinizi ortaya çıkaracak hem de sizi çok havalı gösterecektir.

Kıvırcık saç modelinin yanında düz fönü de tercih edebilirsiniz.

Her gün ısıyla saçlarınıza zarar vermek istemezseniz doğal yollarla da saçlarınızı kıvırcık yapabilirsiniz.Bir yorum bırakın


·