Davetlerde Kullanabileceğiniz Şık Clutchlar


Büyük, bavul gibi çantalardan haz etmeyen kadınların özellikle tercih edebileceği clutch çantalar hem şık ve zarif hem de taşınması oldukça kolay çantalardır.

Çantasında çok fazla gereksiz eşya taşımayan kadınlar için de yine en ideal çantalar arasındadır.

Özellikle yaz aylarında renkli kıyafetlerimizle daha da şık duracaktır.

Kış aylarının kasveti ile daha çok koyu renklere yöneldiğimiz bu mevsime de uygun clutch çantalar elbette vardır.

Ancak yağmur, kar gibi kötü hava koşullarında elde taşımaya pek uygun oldukları söylenemez.

Evet, şimdi son zamanlarla oldukça popüler olan clutch çantalardan hangilerini nerede ve nasıl kullanacağınıza dair öneriler paylaşacağım sizlerle.

Eğer gündüz gerçekleşecek bir davete katılacaksınız zarf görünümlü, diğer clutchlara oranla biraz daha büyük olanları tercihleriniz arasında ön planlara alabilirsiniz.

Eğer elinizdeki klasik ve sade bir kıyafeti o görünümünden kurtarıp daha farklı sportif bir havaya sokmak isterseniz bunu küçük farklı renklerdeki clutchlar kullanarak rahatlıkla yapabilirsiniz.

Sizi ve elbisenizi küçük bir dokunuşla daha hareketli ve cool bir havaya sokabilir bir clutch.

Katıldığınız davette de gündüz şıklığınızla göz dolduracaksınız hiç şüphesiz.

Gece şıklığı için kutu şeklinde, kıyafetiniz ile uyumlu siyah, gümüş ya da dore renklerini seçerek daha ağır bir duruş oluşturabilirsiniz.

Rock bir hava içindeyseniz tercih edeceğiniz zımba, deri ve taş detaylı clutchlar sizi tamamlayacaktır.

Eğer katılacağınız davette tek renk bir sadelik içindeyseniz de elinize alacağınız neon renkli clutch çantalar ile kendinizi farklılaştırabilirsiniz.

Elegan ve klas bir izlenim bırakmak istiyorum derseniz elinize almanız gereken, egzotik deriden oluşan bir clutch olmalıdır.

Davetlere giderken kendi tarzınıza ve kombininize uygun clutchlar tercih etmeniz karşınızdakilerde pratik, dakik, hızlı ve kendinden emin bir kadın imajı oluşturmanıza olanak sağlar.


CEVAP VER