23 Temmuz 2024
İlişkiler

Aldatıldığınızı Anlamanın 8 Yolu

 1. Sevgiliniz ya da eşiniz, size olduğundan daha fazla ilgili davranıyorsa bir düşünün derim. Normalde hoş görmediği bir söz ya da olaya sıcak bakıyorsa, bu suçluluk çektiğinden olabilir. Sonuçta özellikle evli olan kişiler daha fazla suçluluk duyarlar ve bunu mutlaka telafi etmek için çaba gösterirler. Ummadığınız zamanlarda sürpriz hediyeler alır. 
 2. Sürekli dışarıya çıkmak istemesi ve bunun için bahaneler uydurması bir ipucu olabilir. Sizinle aynı ortamda durmaktan kaçınması ve sizi dinlemekten kaçınması bunu tetikleyen etkenlerden olabilir. Geceleri bu bahanelerle eve geç gelir. 
 3. Daha önce sevmediği ve hoşlanmadığı hobiler ve zevkler edinebilir. Farklı sebepler sunarak spor salonlarına gider. Dinlediği müzikler ya da seyrettiği film türleri değişebilir.
 4. Sizinle ilgilenmesi yok denecek kadar aza iner. Saçınızda yapacağınız belirgin bir değişikliği dahi fark edemez duruma gelir. Şık giyinmişsiniz ya da paspal karşılamışsınız hiç umursamaz. 
 5. Bilgisayar ya da telefon düşkünlüğü başlar. Telefon ve bilgisayarlara şifre koyar. Eli sürekli telefona gelen mesajlardadır. Bir an önce okuyup silme peşindedir.
 6. Aniden yaptığınız sürprizlere eskiden olduğu gibi içten ve coşkulu tepkiler vermez. ” Ne gerek vardı? ” şeklinde tepkiler vermeye başlar. Sonuçta suçluluk baskı yapmaktadır.
 7. Mümkün olduğunca az seni seviyorum der. Hatta zamanla bu güzel kelime kaybolur gider. Hatta sevmediğini açıkça belli edecek ve panikle toparlayacak davranışlar sergiler.
 8. Kendisine daha çok özen göstermeye başlar. Saçına, kıyafetlerine dikkat eder. Hatta giyim tarzında ciddi değişiklikler olmaya başlar. Kendinden daha emin bakışlar sergiler. Sadece sizin yanınızda daha suçlu davranışlar içinde olmaktadır.

Leave feedback about this

 • Quality
 • Price
 • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video