18 Temmuz 2024
Genel

Büyü Nasıl Yapılır?

Öncelikle kara büyü bir tek tek bir büyüden oluşmaz. Birçok çeşit kara büyü çeşidi olduğunu aslına bakıldığında biliyorsunuz ki. Örneğin bir sabun büyüsü kara büyüdür. Kaşık büyüsünde fakat eşleri birbirinden ayırmaktır. Kaşık büyüsü yapılmış olan çiftler bir süre sonrasında büyük mesele yaşamaya başlarlar ve kısa bir süre hemen sonra bu tartışmalar ayrılığa kadar gider.

Büyü Nasıl Yapılır?

Bundan dolayı kaşık büyüsü güçlü bir ayırma büyüsüdür. Ek olarak bir insanoğlunun ölümüne kadar neticelere varılan ölüm büyüleri bile vardır. Bu büyüler son derece tehlikeli büyü türleridir. Birçok kötü niyetli büyücüler kara büyüleri etken olarak yapıyorlar, bize düşen görev ise bu kötü büyüleri bozmak ve etkisiz hale getirmek.

Çok eski zamanlardan beri yapılan çok sayıda büyü çeşitleri de halen büyük bir sıklıkla yapılmaya devam etmektedir.

Her şeyden önce kara büyü yapmak için bazı araç ve gereçlere ihtiyaç duyulduğu gibi bu büyüyü hazırlamak için hiçbir araca ve gerece ihtiyaç duyulmaksızın da yapılabilir. Bu tılsımı hazırlayan hoca öncelikle yüksek gizli saklı saklı ilimler bilgisine sahipse ya da kendi cinleri olan bir hocaysa gayet tabi ki bu büyüyü hazırlarken hiç bir malzemeye ihtiyaç duymadan sadece yazılı olarak hazırlayabilir.

Genel anlamda büyük bir emek ve vakit gerektiren bir işlemdir. Aslında görüldüğü şeklinde ya da düşünüldüğü şeklinde bayağı bir uygulama değildir. Çünkü kara büyüyü hazırlayan hoca özellikle haftanın belli geceler kalkarak ya da hiç uyumayarak o gün için yapılması gereken detayları yapmak zorundadır.

Büyü Nasıl Yapılır? 1

Örneğin salı gecesi yapılması gereksinim duyulan işlerle cuma gecesi farklı süre dilimlerinde yapılması gereksinim duyulan işlemler birbirinden değişiktir. İşte bu nedenle büyük dikkat ve emek gerektiren bir süreçtir bu sihrin hazırlanmasındaki süreçtir.

Aşk büyüleri genel olarak yapılışları farklı ama gayeleri aynı olan bir uygulama şeklidir. Aslen aşk büyülerinin yapılışları bu büyü hazırlanırken kullanılan malzemelere göre farklılıklar gösterir. Maksimum kullanılan aşk büyüsü şekli aslında bir nevi de bağlama büyüsü olarak da bilinmektedir.

Çeşitli bitkilerin bir araya getirilerek ve birleşimi sağlanarak çok güçlü bir kara büyü elde etmek mümkündür. Veya çeşitli hayvan parçalarını toplayarak ve bunları birlikte kullanarak gene çok etkili neticeler alınabilir. Elbet bu yalnız bu karışımları bir araya getirmekten ibaret değildir çünkü bu malzemeler bir tek bir araç işlevi görür aslolan önemli olan hazırlayan hocanın bilimsel bilgisidir. Bu bilgilerle birlikte hazırlanan tüm kara büyü çeşitleri çok şiddetli tesir gösterecektir.

Büyü Nasıl Yapılır? 2

Kara büyülerin insanlar üzerinde birçok doğrudan tesiri olmaktadır, bunlardan bazıları, kısa süre içinde hastalanıp yatağa düşmek, kısa süre içinde işini kaybetmek, evlilik içi çok ciddi problemler yaşamak, hayata karşı tutunamamak, kuvvetsiz hissetmek, kendisini sadece sezmek, geceleri ciddi kâbuslar görerek uykudan uyanmak başlıca kara büyünün etkilerindendir.

Nasıl başınız ya da vücudunuzda bir yeriniz ağrıdığı süre hastaneye gidip bir doktora görünme ihtiyacı duyuyorsanız, haiz olduğunuz birlikteliğin bozulması halinde de bir hocadan yardım almak sizler için en doğru seçenek olacaktır. Hayatın çok kısa bulunduğunu ve size mutlu bir yaşam için vaktinizin çok olmadığını hatırlatmak isterim ki siz bu bilince vardığınızda anlarsınız ki boşa vakit geçirecek bir zaman lüksünüz yoktur.

Büyü Nasıl Yapılır? 3

Öyleyse hemen şu andan itibaren kendi mutlu geleceğiniz için gerek eşinizle gerekse sevgilinizle yaşamış olduğunuz problemlerin tümüne çare aramak için harekete geçin ve dikkatsizlik etmeyin ki eğer siz kendi yaşamınızda yanlış giden bir birlikteliğin kendi kendine düzelmesini beklerseniz sadece ama sadece kendi kıymetli zamanınızı kaybetmiş olmuş olmuş olursunuz.

Bazen süre iyi bir ilaçtır fakat çoğu süre en iyi seçenek derhal harekete geçerek radikal bir ekip kararlar alıp bu kararlarımızı kendi yaşandığımıza bütünleşmiş etmemiz daha doğru ve akılcı bir tutum olacaktır.

Etiketler

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video