15 Temmuz 2024
Moda ve Kişisel Bakım

Cut – Out Kombin Önerileri

Şimdi cut-out’u basit bir şekilde tanımlamak gerekirse; kıyafetlerin belli kısımlarının kesilerek, pencere dekoltesi oluşturulmasıdır.

Genellikle omuz, karın, göğüs, bel ve sırtta kullanılan pencere detayları dikkat çekiyor cut-out trendinde.

Keserek oluşturulan bu detaylar kombinlerimize gerçekten de farklı ve cool bir hava katıyor.

Basit bir tişört veya bluzun bir anda duruşunu, havasını değiştirebilen bir trend.

Ayrıca cut-out kesimler abartılı bir dekolte görünümüne neden olmazlar çünkü; asimetrik bir biçimde belli kısımlar kesilir.

Bu da oldukça havalı ve modern bir görünüm sergilememizi sağlar.

Salaş, aynı zamanda da sexy bir izlenim oluşturan cut-out parçalar, hem gündelik kombinlerinizde hem de özel gecelerde seçebileceğiniz muhteşem parçalar.

Mesela; omuzlarında cut-out kesimleri olan bir elbiseyi takı ve aksesuarlarla destekleyip gündüz şıklığınızı tamamlayacak şekilde kullanabilirsiniz.

Kazaklarda da oldukça moda olan bu kesimler skinny pantolonlar ile birleşerek şık bir kombin oluşturabilirler.

Bohem bir tarza sahipseniz elbise üzerine cut out kesim kazakları tercihleriniz arasına alabilirsiniz.

Gece şıklığı için abartılı bir biçimde sırt, göğüs veya omuzda kullanılan cut-out kesim abiyeler seçerek oldukça iddialı bir görünüm sergileyebilirsiniz.

Omuz yapınız geniş ve kemikli ise kayık yaka bluzları tercih edebilir ve altına da perde etek veya yüksek bel pantolon seçerek kombin edebilirsiniz.

Cut out parçalarınız bot ve platform topuk ayakkabılarınız ile de güzel bir uyum yakalayacaktır.

Gömlek yakalarında da oldukça sık kullanılan asimetrik çizgideki kesikler jean pantolonlar ile oldukça şık bir izlenim oluştururlar.

Cut-out kesim elbiselere baktığımızda minik pencereler ile şık bir görünüm oluşturmak için oldukça ideal bir yol fakat küçük ve zarif bir detay olan bu dokunuşun abartılması kombinlerimizin basit ve hoş olmayan bir görünüm sergilemesine sebep olabilir.

Bu nedenle özellikle de günlük kombinlerde kullanacak olduğumuz cut-out detaylı parçalarımızın abartısız olmasına özen göstermeyi unutmayalım.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video