25 Temmuz 2024
İlişkiler

İlişkide Dürüstlüğün Önemi

Kadınların tahammülsüzlüklerinin artması ve erkeklerin kadınları bir meta olarak görmeye başlaması nedeniyle de ilişkiler çok kısa sürer hale gelmiş ve uzun ilişki yaşayan çiftlere imrenerek bakar olmuşuz.

Ben uzun süredir bir ilişki yaşayan (yaklaşık 7 senedir) biri olarak size küçük tavsiyelerde bulunmam gerekirse bir ilişkide en önemli husus karşınızdaki kişinin sevgili, aşık, eş, koca veya kadın olmasından ziyade en yakın arkadaşınız olduğunu unutmamak çok önemli konu.

En yakın arkadaş yani dost dediğimiz zaman ise ilişkide yapmamız gereken bir çok sırrın temeli ortaya çıkıyor.

Siz hiç dostunuza yalan söyler misiniz?

Cevabınız hayır değil mi, öyleyse bir ilişkiye başlarken de kendiniz, hayatınız veya sosyal çevrenizi olduğundan başka, kendinizi bulunduğunuz ortamın dışında başka biri olarak tanıtmaya çalışmayın.

İlk tanıştığınız zaman yalan söyleyerek kandırdığınız biri ile sürdürmeye çalıştığınız ilişkide bir yalan her zaman başka bir yalanı getirecek ve siz zamanla olduğunuzdan başka bir kadın veya erkek olarak ilişkiyi hem sürdürmekte zorlanacak hem de zamanla yalanlardan sizde sıkılacaksınız.

Yanında rahat olduğunuz biri sizin anneniz, babanız, abiniz, ablanız en yakın arkadaşınız kısacası her şeyiniz olacaktır çünkü onun yanında yalanlara başvurmadan en rahat haliniz ile var olacak ve direk size siz olduğunuz için aşık olmasını ve sevmesini sağlayacaksınız.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video