15 Temmuz 2024
Moda ve Kişisel Bakım

Jartiyer Nasıl Giyilir

Ancak yanlış anlaşılmak istemediğimden belirtmek isterim ki, biz kadınlar seksi giyinmeyi karşımızdakinden ziyade çoğu zaman sadece kendimiz için tercih ediyoruz.

Renkli iç dünyamızda kendimizi buluyoruz ve benim gibi düşünen kadınlar ilk denemeden sonra jartiyere eminim bayılacaklardır.

Jartiyerler her zaman en az bir erkek kadar ilgimizi çekiyor, giyinmek istiyoruz ama bu meret nasıl giyilir, rahat mıdır, sağlıklı mıdır bilemiyoruz, bu nedenle de giymiyoruz.

Halbuki jartiyerler seksi oldukları kadar kullanımı külotlu çoraplardan çok daha rahat ve çok daha sağlıklı.

Bu nedenle deneyen birçok kadının da vazgeçilmezi haline gelen bir ürün.

Gelelim şimdi jartiyeri nasıl giyeceğimize.

Jartiyerleri sıradan külotlu çoraplarla giymiyoruz, kendilerine özel çorapları bulunuyor.

Çoraplarla jartiyerin stripe adı verilen genellikle toplamda dört adet bulunan, sütyen askıları gibi ayarlanabilen parça ile birbirine tutturulur.

Jartiyerinizi oturarak ve ayakta giyebilirsiniz.

Ayarlanabilen bu stripeları bacak boyunuz ve çorabınıza göre ayarlamazsanız çorabınız kaçabilir ve eminim bunu hiç istemezsiniz.

Otururken giymek isterseniz ön iki stripenı çorabınıza tutturun ancak arka stripelar için ayağa kalkıp uygun uzunluğa ayarladığınız stripelarınızı çorabınızın arka hizasından tutturun.

Külotunuzu jartiyerinizin üzerine giymeniz mühimdir.

Böylece külotunuzu jartiyerinizden önce çıkartmanız gereken durumlarda bir de jartiyerinizi çıkartıp tekrar giyinmekle uğraşmanıza gerek kalmıyor.

Kalem etek ya da dar bir elbise ile giyildiğinde stripe izleri ve hem de jartiyeriniz dışarıdan bakıldığında gözle görülüp algılanabileceğinden çok hoş bir görüntü olmayacaktır ancak bunun dışında kalan ürünlerinizle külotlu çoraba nazaran çok daha rahat kullanacağınız bir ürün.

Etiketler

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video