18 Temmuz 2024
Moda ve Kişisel Bakım

Karamel Saça Sarı Balyaj

Esmer hanımların saçlarını direk olarak sarıya boyaması absürt bir görüntü oluşturmaktadır.

Fakat karamel saça uygulanan sarı balyajlar hem çok hoş görünmekte hem de sarı saç rengini seven fakat saçlarında kullanmaktan çekinen kadınların kurtarıcısı olmuştur.

Açık ya da koyu, karamel saça uygulanan farklı tonlardaki sarı balyajlar çok doğal bir görünüm sergilemektedir. 

Sadece esmer hanımların kullanmadığı bu uygulama daha açık tenlerdeki hanımlar tarafından da tercih edilmektedir.

Özellikle açık karamel saçlara ve açık sarılarla yapılan balyaj uygulamaları, açık tenli kadınlarda hoş durmaktadır.

Ombrenin yani saç uçlarına balyaj uygulamasının moda olmasıyla beraber, koyulu açıklı renklerin uyumunu kadınların saçlarında sıkça görebilmekteyiz.

Ombre esmer kadınların saçlarında, açık saç renklerini rahatça kullanabilmelerine yardımcı olduğu gibi, açık renkli saçlara sahip hanımların da saçlarının güneşte açılmışçasına doğal bir görünüme sahip olmasına imkan vermektedir.

Eğer sizin de saç renginiz karamel ise, ister saçınızın aralarına baştan sona olacak şekilde ister saçlarınızın uçlarına ombre olarak sarı rengi kullanabilirsiniz.

Saçlarına ışıltı katmak isteyen kadınların tercih ettiği karamel renk, sarı ile bütünleşince kesinlikle bambaşka bir görünüme sahip oluyor.

Karamel, sarı ve kahve arasında bir renktir ve bunun bir sonucu olarak sarı renkle birleşmesi çok doğal bir görünüm sergilemenizi sağlar.

Karamel saçınıza sarı balyaj yapmak istiyorsanız, yine de platin sarılardan uzak durmanızda fayda vardır.

Platin sarısının artık demode olmasının yanı sıra, platin sarısından ziyade balköpüğü rengini denemeniz sonucunda daha hoş bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video