24 Temmuz 2024
Teknoloji

Line İle Ücretsiz Konuşma

Line; Uzakdoğu menşeli (Japonya) bir uygulama ve dolayısıyla özellikle Tayland gibi ülkelerde çok popüler.

Uygulamayı kurduktan sonra, Line’ı telefonuna ekleyen tüm arkadaşlarınız otomatik olarak kişi listenize eklenecektir.

Line ile kişilerinizle dilerseniz teker teker, dilerseniz de grup olarak sohbet başlatabilir ve konuşmaya devam edebilirsiniz.

Mesajlaşma ve konuşma özelliği sunan platformlar arasında Line, ses kalitesi, emojileri ve stickları açısından fark yaratıyor ve ön plana çıkıyor.

Tüm akıllı telefonların (iPhone, Android, Windows Phone, Blackberry, Nokia) dışında, tablet ve bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz Line ile mesajlaşma ve konuşmalarınızı dilediğiniz yerde bedavaya gerçekleştirebilirsiniz.  

Fotoğraflarınızı, videolarınızı, sesli mesajlarınızı, konum ve iletişim bilgilerinizi Line yardımıyla kolayca gerçekleştirebilir ve paylaşabilirsiniz.

Ayrıca resmi hesaplar sayesinde popüler sanatçıların, ünlülerin, TV programlarının ve markaların hesaplarını arkadaş olarak ekleyerek, onlara ait haberleri alabilirsiniz.

Line’ın Premium call özelliği sayesinde sayesinde cep telefonlarına değil ev telefonlarına da arama yapabilir ve gerçekleştirebilirsiniz.

Kendinize özel timeline (zaman tüneli) aracılığıyla yaşadığınız tüm anları arkadaşlarınızla metin,fotoğraf, video ve sticker yoluyla paylaşabilirsiniz.

10 saniyelik yüksek kalitede fon müzik ekleyebileceğiniz videolar hazırlayabilir ve bunları sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

LINE Games, LINE Play, LINE Camera ve LINE Card gibi Line uygulamaları sayesinde, bir mesajlaşma ve konuşma uygulamasında bulabileceğiniz özelliklerden çok daha fazlasına erişebilirsiniz

Onlarca farklı ve çeşitli, arayüz temalar sayesinde uygulamayı kişiselleştirebilir ve kendinize özel hale getirebilirsiniz.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video