24 Temmuz 2024
Genel

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Dünyanın en güzel duygularından önde gelen aşk, bazı durumlarda kişilerin fazlasıyla üzülmesine niçin olabilir. Bundan dolayı de hayallerini gerçekleştiremeyen kişiler aşk büyülerine yönelebilir. Aşık etme büyüsü yaparken İlk olarak sihrin gerçekten yapılmak istenip istenmediğine karar verilmesi gerekiyor.

Birçok birey sihrin yapımı esnasında farklı enerjilerle beraber etrafa pozitif yönde duygular saçar. Bundan dolayı büyü yapılırken, büyüye olan inancın tam olması gerekiyor.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Dikkat edilecek bir öteki vaziyet da sihrin iyi mi yapılacağıdır. Günümüzde fazla sayıda insan aşk büyüsü yaptırırken kâfi informasyon birikimine haiz olmadan büyü oluşturmaya çalışabiliyor. Bunun sonucunda ise büyü daha başlamadan tesirini kaybediyor. Aşkın büyüsü yapılmadan önce büyünün içeriği ve ne şekilde yapılması gerektiği bilinmelidir.

Elde edeceğiniz aşk büyülerine başlamadan önce ince detayları da gözden geçirmeniz de yarar var. Yapılacak duaların okunuşunu ve kaç kere okunması icap ettiğini de bilmelisiniz. Yakarma ve büyülerde ek olarak hangi gün ve saatlerde yapıldığında daha hızlı etkisinin olabileceğini de araştırmanız, yararınıza olacaktır.

Her günün kendine özgü bir enerji dağılımı vardır. Bazı büyüler uygulanış itibariyle gece, bazıları ise sabah karşı yapılmaktadır. Aşk büyüsü uygulamalarından önce, sihrin ne vakit yapılması gerektiği bilinmelidir çünkü sihrin tutması açısından çok önemlidir.

En etkili aşk büyüsü olan Sarımsak büyüsünü yapmak için uygun saat olan sabah güneşin doğmasına yakın zamanlardır. İşleme başlamadan önce bir tütsü yakılması da önerilir. Kâğıt yağlı olmamalıdır ve emici özellikte olmalıdır. Günümüzde malum bir dosya kâğıdı yeterlidir. Kağıt üzerine sarımsağın uç bölgesi ile oldukça büyük bir daire çizildikten sonra büyünün yapılacağı kişinin ve annesinin adı yazılır.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? 1

Daha sonra bu kâğıt bir sini veya tencere içinde yakılır ve külleri de toz haline getirilir. Arzulanan ferdin evinin kapısına yahut paspas üzerine dökülmelidir. Veya görüşme imkânı varsa, ikram edilecek içecek veya yiyeceğe bu külden parmak ucuyla sürülmesi yeterlidir. Bu konum daha hızlı bir halde tesirini göstermesini sağlar.

Basit tutan aşk büyülerinde size sunulacak ayet veya kelimeler tekrarlatılmaktadır. Bundan önce ise adınız ve sevmiş olduğunuz kişini adı ile birlikte niyet etmeniz gerekecektir. Bu aşk büyülerinde extra bir şeye ihtiyaç duyulmaz. Bazı aşk büyülerinde ise heykeller veya fotoğraflar kullanılabilir.

Kullanılacak malzemelerin yalnız birinin bile tamamlanmamış olması ya da farklı bir materyal kullanılması bu sihrin tesirini azaltır. Gizli saklı saklı ilimler içinde yer edinen büyüler için bu duruma dikkat edilmelidir. Bu sebeple de aşık etme büyüsü nasıl yapılır? Sorusunun yanıtlarına büyük bir önem verilmesi gerekmektedir.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? 2

Aşk büyüsü yapma konusunda bilgi sahibi olmamak da sihrin tutma derecesini etkisinde bırakır. Yanlış bilgilerle yapılan büyüler aynı zamanda size de zarar verebilir. Bundan dolayı dikkatli olmanız da fayda var. Günümüzde daha çok ayet ve dini sözcükleri kullanarak meydana getirilen büyüler tercih edilmelidir. Aşk büyüsü yapma işleminden önce gizli saklı ilimlerle ilgili ciddi bir araştırma yapılmalıdır. Çünkü bu büyü sonucunda, meydana getirilen kişilerde bir ekip değişimler gözlenecektir.

Bazı aşk büyülerinde ise hiçbir değişim görülmeyebilir. Bu konum sadece sihrin etki ettiğini göstermektedir. Kısa süreli ya da uzun soluklu tesirinde bırakır sonucunda büyüden sonuç alınmaya başlanacaktır. Ulaşılmak istenen fert, büyüyü yapmış olduran kişiye ulaşmaya çalışacak ve derin hisler beslemeye başlayacaktır. Bunun sonucunda da ölene kadar birlikte ve mutlu bir gelecek hazırlanmış olacaktır.

Her büyüde olduğu şeklinde basit tutan aşk büyülerinde de kâhin yahut hocalardan destek almanız uygun olacaktır. Büyüyü kendiniz bozmaya çalışmış olduğunuzda çok farklı neticelerle da karşılaşabilir veya hiçbir tesirini görmeden vazgeçebilirsiniz. Bundan dolayı günümüzde bu konuda oldukça ilim sahibi kişiler mevcuttur ve bu kişilerden yardım alınarak rahat tutan aşk büyüleri bozulabilmektedir.

Etiketler

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video