23 Temmuz 2024
Astroloji

Balık Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Bir çift balıkla temsil edilen Balık, Zodyak’taki son işarettir. O cömert ve dünyevidir. İç yolculuk, manevi arayış ve duygusallık Balık adamının odaklandığı noktalardır. Duygular bu adamı tanımlayan şeydir.

Bu duygusal vurgu aynı zamanda son derece sezgisel olduğu anlamına da gelir ve diğerlerinin neredeyse telepatik olarak ne düşündüğünü veya hissettiğini hissedebilir.

Balık Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? 1

Bir Balık burcu erkeği ile konuşuyorsanız genellikle iki farklı dünyada yaşayan biriyle konuştuğunuzu hissedebilirsiniz. Zihninin bir yarısı sizde diğer yarısı farklı bir yerde olacaktır. Balık insanının bu iç odak noktası onu birçok insana göre gizemli ve esrarengiz kılmaktadır. Gerçekten düşündüğü ya da hissettiklerini değiştirmek zordur ve kendi hislerine asla ihanet etmeyecektir.

Su elementini özetleyecek olursak, akıcı ve rahattır. Akıntıyla çok rahat yüzüp baş edebilecek, bu rahat yaklaşım sıklıkla daha derinlere inebilecektir. Bir balık erkeği özelliklerinin sakin ve toplanmış görüntüsü genellikle tutkulu ve hassas iç karışıklığını gizlemek içindir.

Düşüncelerini yazılı, dans veya şarkı aracılığıyla ifade eden güçlü ve canlı hayal gücüne sahiptir. Sıradışı ve yaratıcı olan Balık adamı, genellikle sanat endüstrisinde bir sıçrama olarak görülür. Ünlü burçlar, Nat King Cole, Albert Einstein, Renoir, Kurt Cobain ve Bruce Willis gibi harika düşünürleri, sanatçıları, aktörleri ve hayalperestleri içerir.

Aşırı romantiktir. Aşk Balık erkeği için nihai ideali temsil eder. Kalbi her daim açıktır ve insanları özverili bir saflıkla sevmektedir. Aşık olduğu kadınında ona açık olmasını bekleyecektir. Sahiplenen ve fikirlerini dinleyen, önemseyen kadın her zaman 1-0 önde olacaktır. Giyim ve özellikle ayakkabı tercihleri konusunda çok hassastır. Bu nedenle ilk karşılaşmanızda ayakkabılarınıza bakması çok doğal gelebilmelidir. Lükse düşkündürler.

Sakin ve samimi olmayan balıklar genellikle sevgilisine doğrudan doğruya yaklaşmaz, bunun yerine çevrelerinde yüzmeyi tercih eder, yem almadan önce durumları belirler ve içeri öyle girerler. Balık ilk görüşte asla aşık olmayacaktır. Yavaşça, özenle, aşık olacaktır. Sevgisini havai fişekler, sihirli kelimeler, şiir ve şarkılarda dile getirildiği için idealindeki sevgiliyi sabırla bekleyecektir.

Balık Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? 2

Denizde bol miktarda balık olmasına rağmen, bir balık burcu özellikleri erkeğe kanca atmayı başarırsanız, bu muhtemelen geri atmak istemeyeceğiniz bir yakala olacaktır. Hayalperest ve vicdanlı Balık erkeği, eşinin ihtiyaçlarını karşılamayı sever. Güzel sürprizler sizi şaşırtmayacaktır. Takdir etmek için ise basit bir nezaket ya da teşekkür sözü yetecektir. Balık erkeği rahat ve huzurlu bir partnerdir. Eşine sadık ve samimi olacaktır.

Sessiz ve mütevazı Balık erkeği yatak odasında bir tutku seli oluşturacaktır. Fantezi ve rol oynamayı sever. Sayfalardaki oyunlar onun uzmanlığıdır. O, şehvetli, şaşırtıcı ve baştan çıkarıcıdır. Balık Adamını nazik bakış açısıyla değerlendirmek sizi yanılgıya düşürecektir. Sular biranda derinleşebilir ve onun arzu girdabında kendinizi bulabileceksinizdir.

Genellikle Kova, Akrep, Boğa ve Oğlak ile en uyumlu kabul edilir.

Balık burcu erkeği özelliklerinden dolayı paranın kullanımı her zaman bu adamın en güçsüz özelliğidir. Olabilir gibi algılayabilme özelliği ile pratik olamaz ve kendisini sağduyu yerine duyguya dayalı finansal kararlar içerisinde bulabilir. Kolayca etkilenen Balık adamı, ona finansal danışmanlık, sigorta, mal satma yyaa da hızlıca zenginleşme şemaları satmaya çalışan kişilere karşı dikkatli olmalıdır.

Balık Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? 3

Kurumsal dünya Balık erkeği için uygun bir yer değildir, bu nedenle normal bir 09:00-17:00 ofis işini unutmalıdır. Bu adamın yaratıcılığını kullanması gerekir ve bunu yapmaya izin verildiğinde kendisini bütünüyle görevine adayacaktır.

Bu nedenle Balık erkeklerini danışman, yazar, müzisyen, dedektif, sosyal hizmet uzmanı veya mimar olarak görmek şaşırtıcı olmamalıdır.

Etiketler

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video