25 Temmuz 2024
Astroloji

Başak Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Başak burcu erkeğini tek bir kelimeyle özetlemek gerekirse “pratik” olurdu. Keskin, kesin ve kritik olan Başak erkeği şeytanın ayrıntıda olduğunu bilir ve onlara dikkat eder. Aynı zamanda çalışkan, verimli ve metodiktir ve genellikle herhangi bir zorlukla başa çıkabilir veya yoluna devam edebilir.

Kendisinde muazzam bir görev duygusu vardır. Ailesi, dostları, iş arkadaşları veya sosyal topluluklarda hep daha iyi hizmet etmek, yardımcı olmak için kurgulanmıştır. Başak erkeğinin bu yönünü bilen ve güvenen kişiler onun “ayın çalışanı”, “en değerli oyuncusu” olduğuna şaşırmayacaktır.

Başak Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? 1

Başak, tevazu ve saflık gibi bakir özelliklere sahiptir. Bir Başak erkeği dengeli ve adildir. Hepsinden önemlisi aynı zamanda mütevazi olduğu için bir asil kalitesine sahiptir.

Başak adamı, her durumu ayrıntılı bir şekilde incelemek eğilimindedir. Herkesle ve her şeyle ilgilenir. Asla kimseyi ve fikirlerini küçümsemez. O sadece iyileştirmek ve aydınlanmak için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışır.

Başak burcu özellikleri erkeği ile karşılaşmak istiyorsanız sessiz mekanları tercih etmeli, kalabalık mekanlardan uzak durmalısınız. Başak burçları için en huzurlu mekanlar kütüphaneler, müzeler, tarihi yerler ve planetaryumlar olacaktır.

Başak erkeğini çekmek için, en çok hayran olduğu parçayı kullanmalısınız “beyninizi”. Ona akıllı olduğunuzu göstermeli ve ispatlamalısınız. Övünmeyin; Başak, peluşlardan nefret etmektedir. Bir Başakla birlikte olmak için yeterince zekiyseniz, onu “üstün” olmaksızın ona göstermelisiniz. Samimiyetsizliğe zamanı yoktur. Dikkatini çekebilmek için kibar, samimi ve yumuşak konuşmalısınız. Onunla ilgilendiğinizi söylemeniz hoşuna gidecektir. Ancak bunu onu korkutmadan yapmalısınız yoksa kaçabilir.

Dikkatini çektikten sonra asıl mesele tutmanız, kendinize bağlamanız zor olabilir. Zihninizin her zaman çalıştığını, yeni şeyler öğrenmekten, paylaşmaktan hoşlandığınızı ona sık sık söylemekten ve göstermekten kaçınmamalısınız. Ona asla size güvenmemesi için bir neden vermemelisiniz. Eğer size güveni sarsılmış ise asla 2. Bir şans vermeyecektir.

Başak burcu erkeği aşkta mükemmelliği ister. Uçuşsuz ya da kararsız değildir. Bir Başak erkeği, mantığını ve duygularını tarttıktan sonra ilişkideki tüm artıları ve eksileri, çatlakları, kusurları ve güçlü yönlerini keşfedecek ve yalnızca aşık olacaktır. Pratik ve mantıklı yapısı sayesinde, mum ışığında akşam yemeği, yurtdışı spontan hafta sonu gezileri onun için romantizm anlamına gelmektedir.

Bununla birlikte, Başak bir adam, çevresindeki herkesin metodik olarak hayatını planlar. İyi bir insan, baba ve sevgili olmak için çabalar, sizi korur, onurlandırır ve hizmet eder. Bunlar onun için çok güzel ve mutlu değişimlerdir. Başak erkeği, bir ilişki kurmayı taahhüt ettiğinde, sonsuza dek seven, sabırlı ve destekleyici bir adamdır.

Başak Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? 2

Bir ilişkide başak burcu erkeği özellikleri sadık, düşünceli olacak ve her anlamda yardım etmeyi sevecektir. O, istikrarın ve öngörülebilirliğin bir parçası olduğundan; masayı ayarlamanıza, parayı dengelemenize ve hafta sonları çocuklar ile birlikte top oynamaya kadar her açıdan size yardımcı olacaktır. Bir ilişkide mükemmel bir ortak olmak için çabalayacak, yetenekli, nazik ve sadık bir erkektir. İlişkilerinde rahat olduğundan ekstra bir ilgi istemeyecektir.

Bir Başak erkeği ile cinsel ilişki, sizinle henüz emin değilse askeri hassasiyetle yaklaşılmış bir mesele olabilir. Tüm ayrıntılar önceden düşünülmüş ve ele alınmış olacak. Başak adamı genellikle sevgilisini şaşırtacaktır. Yatakta istekte bulunması detaylara verdiği önemi ve yetenekli bir erkeği ifade edecektir. Kabuğundan çıkmak için birçok güvenceye ihtiyacı vardır. Güveni hissettiğinde size daha rahat yaklaşımından dolayı keyif alabilirsiniz. Muhalif kadınlar genellikle Başak adamını cezbeder ve vahşi ve vahşetten etkilenirler.

Etiketler

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video