23 Temmuz 2024
Astroloji

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Aşık Edilir?

Boğa burcu erkeği bakımlı ve maço erkeğin göz alıcı bir kombinasyonu gibidir. Bununla birlikte, çekilmesi son derece zor olan bir adamdır. Öncelikle güzel, şık ve fiziği güzel bayanlara ilgi duyan tipik Boğa erkeği anlamsızca oldukça kolaydır, ancak bu adam için sadece bunlarda yeterli olmayacaktır. Peki bu dünyevi, şehvetli erkeğin ilgisini hangi kadın türleri çekebilmekte ve nasıl aşık olabilmektedir?

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Aşık Edilir?

Dişi bir kadın aslında onun için tamamen doğaldır. Romantik, tatlı, sevecen ve huzurlu olmalı düşüncesindedir. Harika tavırları olan bir adama öncülük etmekte zorlanmayan tatlı ve de hassas bir melek olmalıdır. Onun aradığı, narin bir gül, eğilmek için güçlü bir omuz arayan masum fuaye kızıdır. Bütün bunlar güçlü, erkeksi, ancak duyarlı, romantik ve koruyucu Boğa erkeği için çok cazip olacaktır.

Sağlam ve doğal güzellik ile birlikte eğlenceli olabilmelidir. Güçlü yumrukları ile her şeyi perspektif içerisinde tutabilmelidir. Fiziksel cesaret, zeka, sabır ve artı fayda sağlayabilmelidir. Boğa erkeği için bu durum, gücünü saldırganlık olmadan, aldatmadan, güzelliği, pratikliği ve zekası ile harmanlanmış bir kadının hiçbir zaman karşı konulamaz olduğunu düşünecektir.

Boğa erkeği, eğitimli, iddialı, mali açıdan bağımsız, kendine güvenen, aynı zamanda kadınsı olan bir kadına ilgi ve saygı duyar. Kariyerini, ailesini ve boş zamanlarını kolaylıkla ve çok stres yaşamadan yönetebilen yetenekli bir kadını sever. Maddi ve manevi olarak başarı elde etmek için çok çalışmaya kararlı olduğunda bu onun hayatını kolaylaştıracak, stres seviyesini düşürecek ve genel olarak hayat daha güvenli ve rahat olabilecektir. Aşkı yaşamaya zaman kalabilecektir.

Aşkı bulacağı kadın zarif, basit sofistik ve lüks ile rahattır. O her zaman razıdır, her şeye ve herkese yumuşak yaklaşır ve sakin konuşur. Kendisi ve kusurlarıyla son derece rahattır. Şövalye, son derece kendine güvenir, sofistike ve iyi yaşamayı bilir. Bunun için boğa erkeği sadece sofistike bir kadın tarafından büyülenecek ve Boğa burcu erkeği aşka gönül rahatlı ile yelken açabilecektir.

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Aşık Edilir? 1

Aranılan kadın komik, zarif ve eğlencelidir. Onu basit sofistike bir hanımdan ayıran şey sosyal sahneyi, moda, müzik ve görgü kurallarını biliyor olmasıdır. Bir odaya girdiğinde bakışlar onun üzerine dönüyor ve konuşurken insanlar dinliyordur. O, başarılı bir adamın koluna girmesini istediği türden bir kadındır.  Bu kadın sofistike bir boğa burcu erkeği özelliklerindeki bir adamın dikkatini çekecek ve onu heyecanlandıracaktı. Çünkü Boğa erkeği başarılı olmak ve toplumda kendine bir isim kazanmak isteyen güçlü bir adamdır. Aşık olduğu kadında da aynı gücün olmasını isteyecektir.

Sanatsal kadın yaratıcı, yenilikçi ve eğlencelidir. Onun zengin fikirleri ve iş görebilme özelliği vardır. Ayrıca, her zaman pratik olmasa da, hedefe yönelik, esnek ve yenilikçidir. Eğer bir kadın, resim, çizim, şarkı söyleme, yazma, enstrüman çalma gibi ilginç yaratıcı yeteneklere sahipse bir sanatçı ruhuna sahip olan boğa burcu özellikleri erkekler kesinlikle onun hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyecektir. Aşk ise kaçınılmaz olacaktır.

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Aşık Edilir? 3

Bu kadının odağında evlilik ve aile vardır. Hayatta yaşadığı en büyük mutluluk, çocuk sahibi olmak, rahat bir üç yatak odalı ev ve kendisiyle ilgilenirken ev hayatını yönetirken çalışmalarına odaklanan bir adamdır. Sevecen, sadık ve çalışkan bir boğa erkeği özellikleri gereğince hayatının temel ihtiyaçlarına mutlulukla bakacak bir kadınla paylaşmak isteyecek, yuva kurmak isteyecektir. Zodyak’a göre bu uyumlu yuva ise birbirlerini tamamlayan iki burç olmaları sebebiyle, Boğa erkeği yengeç kadını tarafından kurulabilmektedir.

Etiketler

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video