18 Temmuz 2024
Moda ve Kişisel Bakım

Bol Pantolonlar Nasıl Kombinlenir?

Her geçen gün moda kapsamında daha fazla kabul gören bol paça pantolonlar, kadınların gardıroplarında vazgeçemedikleri parçalar içerisinde yer almaktadır. Peki, hem yaz sezonlarında hem de kış sezonlarında, uygun kumaşlardan elde edilen Bol Pantolonlar Nasıl kombinlenir Farklı bir tarz yaratmak isteyenler için, modaya uyum sağlamak isteyenler için ve daha pek çok farklı alanda hem spor hem de şık bir görünüme sahip olmak isteyenler için bol paçalı pantolonlar uygun birer seçenektir.

Maskülen Tarzda Kombin: Bol paçalar daha çok etekleri andırsa da, üzerine giyeceğiniz dar bir gömlek ve ceket ile maskülen bir tarz elde etmeniz mümkün. Dilerseniz pantolon ve ceketinizi takım yaparak ya da tam zıt renklerden seçerek ortaya harika bir görünüm çıkarabilirsiniz. Ancak içinize mutlaka dar ve tamamen kapalı yaka gömlekler giymiş olmanız gerekir.Bol Pantolonlar Nasıl Kombinlenir? 1

Kısa Üstler İle Kombin: Bol paçaları belki de en iyi tamamlayan parçalar crop tops olarak bilinen kısa kesilmiş parçalardır. Bunlar ister gömlek isterseniz de ceket olabilir. Genellikle yüksek bel olan bol paçalı pantolonları en iyi tamamlayan parçalar modaya da uyum sağlayan kısa parçalardır. Kısa büstiyerleri de bu alana ekleyerek kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz.

70’ler Havası Veren Kombin: İşte bol paçaların kullanım alanına en fazla uyum sağlayan kombin çeşidi, 70’ler kombini olarak bilinmektedir. Uzun pardösüler, uzun tunikler, uzun gömlekler ve önü açık hırkalar ile bol paça pantolonların uyumu kesinlikle kabul görmüş bir durumdur. Aynı zamanda volanlı şapkalar ve aksesuarlar ile de bu kombini tamamlamanız mümkün.

Bağcıklı Gömlekler İle Kombin: Göbek dekoltesine sahip olan bağcıklı gömlekler ile bol paça pantolonlar harika bir sunuma sahiptirler. Özellikle de bol paçalar yüksek belliyse, göbek kısmında bağcıklar ile birleşerek güzel bir görünüme kavuşmanızda yardımcı olurlar.

Etiketler

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video