25 Temmuz 2024
Teknoloji

Google ile iPhone Fotoğraflarınızı Yedekleme Nasıl Yapılır?

Google+ yalnızca sosyal medya bağlantısı sağlamakla kalmaz aynı zamanda kıymetli fotoğraflarınızın kopyalarını akıllı telefonunuza kaydetmek için de kullanılabilir. Bir iPhone kullanıcısıysanız, resimlerinizin çevrimiçi bir kopyasını saklamak için Google+ uygulamasını kullanabilirsiniz. iPhone’nunuzdaki fotoğraflarınız için yedek oluşturmak çok kolay ve basittir.

Google ile iPhone Fotoğraflarınızı Yedekleme Nasıl Yapılır? 1

Google+ uygulamasını indirin. App Store’u iPhone’unuzun ana ekranından açın ve iOS için Google+ uygulamasını arayın. İndirmek ve cihazınıza kurmak için uygulamanın adının yanında “yükle” düğmesine dokunun.

Google+ uygulamasını başlatın. Kurulum tamamlandıktan sonra, iPhone cihazınızın ana ekranından kırmızı “g” simgesine dokunarak Google+ mobil uygulamasını açın.

Google hesabınıza giriş yapın. Ayrılmış metin alanlarına kullanıcı adı ve şifrenizi girin ve “oturum aç” düğmesine dokunun.

Eğer bir google hesabınız yoksa hemen uygulama ekranının altındaki “bir hesap oluşturun” bağlantısına dokunun. Tam adınızı, seçtiğiniz kullanıcı adını ve şifreyi girmeniz yeterlidir.

Uygulama menüsünü açın. Sol üst köşedeki menü düğmesine hafifçe dokunduğunuzda, uygulama menü paneli cihazınızın ekranının sol tarafından dışarı doğru kayacaktır.

Google+ uygulaması ayarlarını görüntüleyin. Google+ uygulama ayarlarını görüntülemek için menünün sağ üst köşesindeki dişli simgesine hafifçe dokunun.

Google ile iPhone Fotoğraflarınızı Yedekleme Nasıl Yapılır? 2

Kamera ve Fotoğraf ayarlarına erişin. Google+ fotoğrafları ve videolarınızı yönetmek için özelleştirebilir seçeneklerinin bir listesini açmak için Ayarlar menüsünü aşağı doğru kaydırın ve “kamera ve fotoğraflar”a dokunun.

Fotoğraflarınızı yedekleyin. “otomatik yedekleme” geçiş anahtarına dokunun ve etkinleştirdikten sonra, iPhone’unuza kaydedilen fotoğraflar senkronize edilir ve google+ hesabınıza kaydedilir.

Etiketler

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video