19 Temmuz 2024
Genel

Japon Yapıştırıcısı Elden Nasıl Çıkar?

Japon yapıştırıcısı çok güçlü olan bir üründür. Özellikle ele yapıştırıcı zaman bazen çok kalıcı leke halini alabiliyor. Vücudun en çok kullandığımız bölümlerden biri olan ellerimiz sürekli suda tuttuğumuz için bir süre sonra yapıştırıcı lekesi çıkacaktır. Fakat kısa sürede bu sorundan kurtulmak için mutlaka asitli olan tırnak oje çıkartıcısı aseton ürünlerini kullanmalıyız.

Oje çıkartıcı olan bu maddeler çok etkilidir. Mobilya üzerine sürülürse mobilyanın bile renginin atmasına neden olmaktadır. Ayrıca bizler Elim japon yapıştırıcısıyla yapıştı nasıl çıkartabilirim sorusuna da çok özel ve pratik çözümler sunuyoruz. Yapıştırıcı elimizde kurumadıysa bu süreç çok hızlı ilerleyecek demektir. Sıcak su ve sabun ele yapışan yapıştırıcı lekelerini yok etmek için çok idealdir.

El üzerine yapışıp kalan yapıştırıcı lekelerini asetonsuz çıkartmakta mümkündür. Herkesin merak ettiği japon yapıştırıcısı elden nasıl çıkar asetonsuz sorusuna yanıt olarak sizlere bir takım önerilerimiz bulunmaktadır. Evde kolaylıkla uygulana bu yöntemlerle kısa sürede etki alacaksınız. El üzerinde bulunan yapıştırıcıların yok olması için kullanılan diğer yöntem ise, zeytinyağı kürüdür. Aseton olmadan belirli karışımları kullanarak lekeleri yok edebiliriz.

Bu aşamada muhakkak sizler yumuşak mendil veya pamuk tercih etmelisiniz.  Zeytin yağ ve sirkeyi birleştirerek bir süre suda bekletiniz. Zeytin yağ ve sirkeyi kullanarak; yapıştırıcı lekesini nasıl çıkartabilirim diye merak ettiğimiz ek yöntemleri uygulamak da çok önemlidir. Elde olan yapıştırıcı lekeler için bir ıspatula yardımıyla asetonun yumuşatıcı krem kullanmak gereklidir.

Japon Yapıştırıcısı Elden Nasıl Çıkar?

Masa ve sert zeminlerde oluşan yapıştırıcı lekelerini çıkarmak daha fazla zordur. İlgili malzemelerin renklerinin artması çok olağan durumdur. Yapıştırıcı ve silon lekelerini yok etmek adına en başarılı yöntem asetondur. Fakat evde aseton yok ise daha kolay yöntemlerde bulunmaktadır. Bir kovanızın içerisine çok az miktarda çamaşır suyu koyarak da bunu başarabiliriz.

Fakat çamaşır suyunun elleri tahriş etme özelliği olmasından dolayı lütfen yalnızca 1 çay kaşığı kadar kullanım gösterdiği içine muhakkak bir miktar bulaşık sıvı sabunu veya Arap sabunu kullanın. Kısa sürede etki edeceğini göreceksiniz. Çoğu insan yağ lekesi çıkarıcı kimyasal ürünleri kullanıyor. Bu yöntemleri kullanmaktansa daha sağlıklı olan yöntemleri tercih etmek gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Japon Yapıştırıcısı Elden Nasıl Çıkar? 1

Japon Yapıştırıcısı Tırnaktan Nasıl Çıkar?

Tırnakta kalan Japon yapıştırıcısı içinde Arap sabunu önerilmektedir. Japon yapıştırıcı lekeleri çok zaman kâbus oluyor. Evde bir takım yöntemlerde bu derdimize çare olacağından dolayı panik yapmaya gerek yoktur. Yapıştırıcı lekelerini yok ederken tende veya tırnaklarda kimyasalları çok fazla bekletmemek gereklidir. Daha çok sıcak su ile ovalamak bu durumda çok daha fazla etki eder.

Tırnakta kalan yapıştırıcıları çok etmek için en etkili yöntemlerden biride bulaşık süngeri veya bulaşıklardaki inatçı lekeleri yok etmek adına kullandığımız sünger tellerdir. Teller bu durumda çok etkilidir. Tırnak içinde kalan kalıntıyı derinlemesine ve çok kısa sürede yok edecektir. Tırnaklarınızı çizmeden işlem yapmanıza olanak sağlar. Umarız bu bilgiler sizler için faydalı olmuştur.

Japon Yapıştırıcısı Tırnaktan Nasıl Çıkar?

Kadınların en çok merak ettiği konu ise japon yapıştırıcısını ne çözer soruna paralel olarak şimdi sizlere Arap sabunundan bahsetmek istiyoruz. Arap sabunu çok yumuşak ve homojen dokuya sahiptir. Leke çıkarmakta çok etkilidir.

Arap sabunun avuç içinde oluşan yapıştırıcı lekelerini de yok etmektedir. Sadece Japon yapıştırıcısı için değil, uhu, Bali ve 404 yapıştırtıcılar olarak adlandırdığımız yapıştırıcılar içinde geçerlidir.  Uhu lekeleri de 404 yapıştırıcı lekesi gibi çok inatçı oluyor.

Etiketler

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video