18 Temmuz 2024
Sağlık

Seda Akgül Nasıl Zayıfladı?

Fazla kilolar günümüzde en çok karşılaşılan sorunlardan biri. Kiloları aldıran bir çok farklı etken varken kilolardan kurtulmak içinde bir çok farklı yöntem ortaya atılmaktadır. Su içsem yarıyor diyeninden, hazır gıdalarla ve düzensiz beslenenlere kadar bir çok kişi çeşitli nedenlerle hayatlarının bir döneminde fazla kilolar ile tanışmakta ve bunlardan kurtulmak için alternatifler aramaktadır.

Seda Akgül Nasıl Zayıfladı?

Ekranların güzel sunucusu Seda Akgül’de bu konuda bir çok kişiyi heyecanlandıran kişilerden olmuştur. Her gün ekranlarda boy gösteren Seda Akgül kısa sürede kilolarından kurtularak bir çok kişinin Seda Akgül nasıl zayıfladı diye merak etmesine sebep olmuştur.

Seda Akgül nasıl zayıfladı ilaç kullandı mı, Seda Akgül kaç kilo verdi gibi sorulara katıldığı bir programda cevap veren Seda Akgül, zayıflamasının sırlarını açıkladı. Kısa sürede kilo verdiren bu program ile bir çok kişinin fazla kilolarından kurtulacağını umut ederek, Seda Akgül zayıflama programını paylaşıyoruz.

Kısmetse olur Seda Akgül nasıl zayıfladı? Hiçbir zayıflama ilacı kullanmayan güzel sunucunun kendi planladığı program doğrultusunda beslenmesine yön verdiği ve sadece beslenmesindeki değişiklikler ile kilo verdiğini belirtmektedir. Güne metabolizmayı hızlandırması için aç karnına şekersiz kahve ile başladığını belirten Seda Akgül, sabahları bir adet kepenkli tost yiyerek açlığını bastırdığını belirtiyor. Gün içerisinde bol su tükettiğini ve öğün sayısını da ikiye düşürdüğünü belirten güzel sunucu, programına sadık kalarak 6 ayda 25 kilo verdi.

Akşam yemeklerinde ağır besinleri tüketmekten kaçınan Akgül, hafif yemekleri diyet programına ekliyor ve bu programa uymaya özen gösteriyor. Güzel sunucu, sabah kahvaltısında yediği tosttan sonra yaklaşık 5 saat hiçbir şey tüketmediğini ve günde iki öğün alışkanlığını bozmadığını belirtiyor.

Seda Akgül Nasıl Zayıfladı? 1

Ayrıca, güzel sunucu uygulamış olduğu diyetin kendisi için uygun olduğunu ancak, her bünye için aynı etkiyi yapmayabileceğini veya uygun olmayabileceğini belirtiyor.

Seda Akgül nasıl zayıfladı sorularının kendisine yöneltilmesi ve bu sorunun çokça sorulmaya başlaması nedeniyle bu konuda açıklama yapan güzel sunucu, öğle yemeklerinde ızgara et, tavuk veya zeytinyağlıları tercih ediyor. Basit bir program uygulayan Akgül, sağlıklı gıdaları tercih ederken programının en önemli özelliği ise uzun süren öğün araları. Diyet süresine özel olarak bir spor programı uygulamayan güzel sunucunun setler nedeni ile oluşan için hareketli yaşamının yeterli olduğunu belirtiyor.

Diyet süresince her hangi bir ilaç kullanmayan Akgül, sadece az yemek yediği ve yoğun programı nedeniyle ihtiyaç duyacağı vitamin takviyesi kullanmış.

Seda Akgül Nasıl Zayıfladı? 3

Fazla kilolardan kurtulmak için bir çok diyet tarifi bulunmaktadır. Ancak diyet programları kişiye özel hazırlanmalıdır. Gerek açlık krizleri ile yapılan diyetler, gerek zayıflama ilaçları kullanmak, gerekse diğer zayıflama programları herkes için uygun olmayabilir.

Bu konuda en güzel kararı bir uzman diyetisyen ile birlikte almak ve onun vereceği diyet programına göre zayıflamayı tercih etmek en sağlıklı olanıdır. Fazla kilolardan kurtulmak adına sağlığımızı riske atmak veya telafisi mümkün olmayacak hatalar yapmak çok akıllıca bir davranış olmayacaktır.

Bu nedenle ister Seda Akgül zayıflama programı veya bir başka diyet program uygulamaya başlamadan önce size uygun olup olmadığının değerlendirilmesi gerekmektedir. Zayıflamak sadece az yemek veya seçili gıdaları tüketmekle değil, bunun yanında egzersiz, spor ve hareketli yaşamla desteklenmelidir. Diyet uzmanınız bu konuda size en doğru programı önerecektir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video