13 Temmuz 2024
Moda ve Kişisel Bakım

Size Yakışan Bikini ve Mayo Modeli Nasıl Seçilir?

Sıcak ayların vazgeçilmez mekânı deniz ve havuz kenarlarıdır. Bu mekânlarda bayanların bikini ve mayo tercihlerinin doğruluğu onları ortamda gösterişli yapar. Yanlış tercih ise düşünülemeyecek kadar kötüdür. Vücudu bilmeden giyinilmesi yapılacak en büyük hatadır. Bu noktada dikkat edilmesi gereken hususlara göz atalım. Peki, Kendinize Yakışan Mayo Veya Bikiniyi Nasıl Seçmelisiniz

Mayo Veya Bikinide Model Tercihi Nasıl Olmalıdır?

Öncelikle vücudunuzu doğru tanımalısınız. Vücudunuzun dilinden anlayarak tercihler yaparsanız deniz ve havuz kenarlarının gözdesi siz olabilirsiniz. Bu doğrultuda ilk bakmanız gereken vücut hatlarınız. Omuzları geniş bir bayansanız seçeceğiniz bikini veya mayo üst kısımda askıları her kol için ayrı ayrı olmalıdır. Boyundan askılı model sizi daha geniş omuzlu ve erkeksi yapacağı için çok yanlış bir tercih olabilir.

Omuzları dar ve minyon tipli bir bayansanız boyundan askılı modeller tam size göredir. Biz bayanların inceliğine önem verdiği bölge bel bölgesidir. Bu noktada beli kalın veya göbeği mevcut bayanların mayo tarzına yakın durmalarını tavsiye ederim. Bu sizin fazlalıklarınızı toparlayacağı için daha zarif bir görüntüye sahip olabilirsiniz. İnce bir beliniz varsa bikiniler tam size göre biçilmiş kaftandır.

Size Yakışan Bikini ve Mayo Modeli Nasıl Seçilir?

Gel gelelim en büyük sorun kalçalar! Kalçalı bayanların dikkat etmesi gereken en özel husus ”ipli bikini altları”dır. Kalçası bulunan bayanların ipli alt tercihi çok risklidir. Bu toparlayıcı bir model olmadığı için sizi daha yayık bir kalça ile zor duruma sokabilir. Eğer kalçalı bir bayansanız ipsiz bikini altı veya mayo tercih etmenizi öneririm.

Mayo Veya Bikinide Renk Tercihi Nasıl Olmalıdır?

Bu noktada esas olan yine kendi vücudunuzu tanımanızdır. Bu en kolay aşamadır. Cilt tonunuza göre bikini veya mayo tercihinizde önemli bir noktadır. Açık renkli bir bayansanız cildinizin açıklığı ile zıt oluşturacak renkler sizi daha çarpıcı gösterebilir. Mesela beyaz tene sahip bir bayansanız turuncu sizin için harika bir alternatif olabilir. Esmer tene sahip bir bayansanız somon, sarı tonları sizin için daha iyi olabilir. Mayo veya bikini seçiminde önemli olan vücudunuzu tanıyarak tercih yapmanızdır.

Etiketler

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video