25 Haziran 2024
Astroloji

Yay Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Yay erkeği için ilk olarak tanımlanabilecek kelime “bilgili” dir. Yaşına yön veren bilgi yay erkeği için çok önemlidir. O ebedi bir gezgindir. Gerçek güzellik ve bilgelik istiyor iseniz ve bu idealleri bulmanın tek yolunun seyahat etmek, yeni ve farklı insanlarla tanışmak olduğuna ve ruhumuzu keşfetmek için sorular sormamız gerektiğine inanır. Felsefe ve din en çok araştırdıkları ve ilgilendikleri alanlardır.

Yay Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? 1

Yay adamı gerçeği arayan bir kişidir ve hayatın gerçekte ne olduğunu keşfetmek istemektedir. Etrafındaki her şeye hayran olan bu açık fikirli adam, özellikle din, ahlak ve felsefe alanlarında yeni ve tartışmalı konuların keşfedilmesinde hızlıdır.

Yay, okçu bir kantor tarafından temsil edilir. Geçmişin Roma mitolojisinde, kuantaurlar bilge entelektüellerdi ve şu andaki entelektüel Yay erkeği için aynı paralel çizilebilir. Her duruma büyük resim yaklaşımı ile açık, mantıklı bir düşünürdür. Ayrıca, bilgiyi işleme koymadan ve kendi sonuçlarına ve kararlarına varmadan söylemeniz gereken şeyi absorbe edecek hevesli bir dinleyicidir. Bununla birlikte, bunu çok hızlı yapar, önemli ayrıntıları kaçırabilir.

Jüpiter tarafından yönetilen, Tanrıların hükümdarı, Yay erkeği belirli bir asil göreve sahiptir. O, doğumlu bir liderin yetenek ve güveni olduğunu gösterir. Hem cömert hem de adil davranmaktadır. Yay erkeği özellikleri gereğince sürekli aradığı bilginin, yeni ve bilinmeyen her şeyin susuzluğunu çekmektedir. Araştırmaya devam etmesi için ona yeterli alan bırakmazsanız, kendinizi tükenmiş ve ilgisiz kalmış hissetmeye başlayacağınız anlamına gelecektir.

Ebedi bir iyimserdir. Keşif hayatından hoşlan bir maceraperesttir. Bazı tanınmış Yay erkekleri Brad Pitt, Ben Stiller, Bruce Lee, Jimi Hendrix ve Jim Morrison’dur.

Yay Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? 2

Yay burcu özellikleri erkekler aşk oyunu söz konusu olduğunda hedefini asla kaçırmaz. O eğlenceli, çılgın ve her zaman kontrollüdür.  Aradığı kadının en az kendisi kadar maceraperest olmasını ister. Sade kadınlardan hoşlanır. Abartıdan nefret eder.

Yemeğe oldukça düşkündür. Değişik ve farklı menüler denemekten çok hoşlandığı için sevgilisinden bundan sıkılmamasını bekleyecektir. Yay erkeği için alınabilecek en güzel hediye kitap, sinema bileti, gezi, konser ve tabi ki uçak biletidir.

Yay burcu erkeği, şehvetini yeni ve farklı her şey için paylaşacak bir ortak ister. O, onunla birlikte metaforik ve fiziksel olan çeşitli yerlere seyahat eden bir arkadaş aramaktadır. Yay erkeği sadece içgüdüleri ile hareket edecektir.

Bir akşam sohbetinde; küresel ısınmanın etkisinden veya okyanusların mercan kayalıkları için ne anlama geldiği üzerine bir tartışmadan sonra yarın sabah kalkacak bir uçuş rezervasyonu yapmak onun için hiç şaşırtıcı olmamalıdır. Bağımsızlığı kısıtlanmamalıdır. Eşinin güvenli ve bağımsız olmasını bekleyecektir. Ne kıskanç ne de mülk sahibi değildir.

Yay Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? 3

Yorucu, spontan ve ateşli bir yatakta, Yay erkeği başarılı bir sevgilidir. Kendinden emin ve açık görüşlüdür; bu yay erkeğinin denemek istemeyeceği mekan, konum ya da aksesuarlar bakımından çok az şey olduğu anlamına gelmektedir. Seks her Yay erkeğinin en sevdiği spordur.

Genellikle Koç, Aslan, Terazi ve Kova ile en uyumlu olarak kabul edilir.

Yay burcu erkeği özellikleri hayatında para hakim değildir. Buna ihtiyacı vardır fakat bağımsızlığını kısıtlayacak ölçüde olmamalıdır. Bu beyefendi, uzun vadeli, kilitlenmiş yatırımların kendisini o özerkliğinden mahrum bırakabileceğini düşünmektedir. Yay erkeği fazlaca iyimser olduğundan mali kararların olumsuz yönlerini göz ardı edebilir. Bu nedenle mali planlamasına dikkat edilmelidir.

Girişimci, pazar araştırmacısı, forester, akademik, seyahat rehberi, danışman, filozof, öğretmen veya yayıncı – hepsi Yay erkeğinin düşünmesi gereken mesleklerdendir.

Etiketler

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video