18 Temmuz 2024
Moda ve Kişisel Bakım

Yazın Şort Seçimi Nasıl Yapılır?

Şortlar özellikle yaz aylarında kullandığımız en rahat ve şık parçalar haline geldi. Bu sıcaklarda cildimizi ferahlatmak ve şık bir görünüm elde etmek için en çok tercih edilenler olmaya başladı. Hatta eteklerin bile önüne geçmeye başlayarak bizlere daha rahat bir tarz sunuyorlar. Peki, Yaz Aylarında Şort Seçimini Nasıl Yapmalıyız

Şort Seçimleri Yapılırken

Şort seçimlerinizi yaparken boy uzunluğu bacak kalınlığı bel inceliği gibi faktörleri göz önünde bulundurmak en doğru seçimi yapmanıza yardımcı olacaktır. Bu faktörleri değerlendirerek kendinize en uygun şortu seçebilirsiniz.

Şortlar en sevdiğimiz parçalar olduğu halde doğru seçimleri yapabilmek çok önemlidir. Özellikle yaz aylarında sıcağın ve terlemenin de etkisi ile doğru kumaşları tercih etmek son derece önem arz ediyor. Yaz aylarında daha şık ve rahat olmak için etek şortlar bu sene en çok tercih edilen modeller arasında. Uzun bacaklara sahip iseniz şortunuzun boyunu istediğiniz yerde tutabilirsiniz.

Yazın Şort Seçimi Nasıl Yapılır? 1Ama bacak boyunuz biraz kısa ise veya biraz daha kalın bacaklara sahip iseniz diz ve biraz daha üstünde olan şortlar daha idealdir. Mini şortlar biraz daha kötü görüntüye sebep olabilir. Bunun yanında bacak boyunuz kısa ise yüksek bel şort tercihleri de sizi daha ince ve uzun bir görüntüye büründürür. Yüksek bel etek şortlar ile bol tişörtleri kombinleyerek yaz aylarında hem çok ferah hem de çok şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Mini şortlar ise ince uzun bacaklara sahip insanlar için ise ideal şort tipidir. Hem bacaklarınız olduğundan bir kat daha güzel görünür hem de sıcak havalarda müthiş bir ferahlık hissedersiniz. Mini şortlar ile bosbol incecik fakir kollu gömlekleri kombinlemeyi de unutmayın derim. Son zamanların en trend kombinleri arasında.

Etiketler

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video