16 Temmuz 2024
Astroloji

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Akrep erkekleri her zaman cazibelidir. Çevresinde eğlenceli, lider ve sadık bir arkadaş olarak anlatılabilir. Akıllıdır ve ister işyerinde isterse de sosyal çevresinde kendilerini kanıtlayabilirler. Karşısındakinde dürüstlük ararlar.

Akrep burcu ünlü erkekler için örnekler şunlardır: Leonardo DiCaprio, Matthew McConaughey ve Gerrard Butler.

Akrep erkeği için kariyer ve para çok önemlidir. Hayatları boyunca hep en yukarda olmayı hedeflemiş ve buna odaklanmışlardır. Bunun içinde çok çalışıp, zeki ve emin adımlarla ilerlemişlerdir.

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Akrep burcu erkeği, ilişkilerindeki tutku ve acıyla ünlenmiştir. Akrep için tek bir kadın vardır. Bir kere söz verdiği zaman diğer kadınlara asla bakmayacaktır. Kadınına sadık kaldığından dolayı ezici bir yapıya bürünebilir. Kadınını gereksiz yere kıskanabilir, çok kıskanç olabilir. Aynı sadakati karşısındakinden de bekleyecektir. Kadınının itaatkar olmasını bekler.

Akrep zodyakın güçlü bir işaretidir. Akrep erkeği hayatının her alanında liderlik etmek ve egemen olmak ister. Bu bir ilişki içerisinde yoğun olabilir. Her kadın bunun üstesinden gelemeyebilir. Bir Akrep erkeği ile sevgili olmayı düşünüyorsanız, kişilik özelliklerine uyumlu olmanız gerekir.

Akrep burcu özellikleri erkekler için size birkaç ipucu:

Çekici giyinin – Bu adamı etkileyebilmek için ilk yapmanız gereken çekici olduğunu bilen bir kadın görünümü yansıtmanızdır. Seksi kıyafetlerden hoşlanırlar.  Akrep erkekleri için fiziksel görünüm çok önemlidir. Bir kadında gördüklerini beğenmek zorundadırlar.

Bir Akrep güzelliklere direnemez – ancak bu “Barbie” tipi güzellik değildir; Kendinden emin olmaktan, kendine güvenen ve odaklanmış olmaktan kaynaklanan bir güzelliktir.

Cesur ve dürüst olun – Ona düz bir sesle ondan hoşlandığınızı söyleyin. Bu adam cesur bir kadını sever – ve dürüst olduğunu bilir, bu yüzden sana inanır. Kendine güvenen kadınları sever. Kendisinden çok fazla etkilenmeyen kadınlar çok daha cezbedicidir. Kadınsı bir havayla iletişime geçildiğinde bunu görmezden gelmeyecektir.(uzun ve açık saçlar, şık ve cesur bir elbise, yüksek topuklu ayakkabı vb.)

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? 1

Onu görevlendirin – Mümkün olduğunca sorumluluk almasına izin verin. Çizgileri belli edin ve yere çizilmiş bir çizginin olduğunu ve bu çizginin üstesinden gelemeyeceğini bildirin. Akrep erkeği özellikleri bir ilişkide lider ve söz sahibi olabilmek çok önemlidir.

Onunla aynı fikirde olun – Bu adamla çelişmeyin – hatta% 100 yanlış olduğunda bile. Başka bir bakış açısını farklı bir şekilde söyleyebilirsiniz – ancak asla onunla çelişmemelisiniz. Aksi durumunda onu tamamen devre dışı bırakmış olursunuz.

Akrep erkeği, kendisinden fikir alınmasına bayılır. Onun güçlü yönlerinin ifade edilmesini ister. Tavsiye alır ve fikirlerini övmeniz inanılmaz derece hoşuna gidecektir. Ancak muhtaç bir kadın edasıyla yaklaşmayı tercih edecekseniz bu onun üzerinde bir antipati uyandıracaktır. Çünkü muhtaç kadınlardan hiç hoşlanmazlar.

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? 2

Kendine güvenen ve bağımsız bir kadını severler. Başlangıçta kadınlara arkadaş gibi muame gösterirler.  Bunun için ilk buluşmanız mum ışığıyla akşam yemeği türünde değilse de şaşırmamalısınız. Bir Akrep erkeğinin ilk görüşte aşka düştüğü enderdir. Romantik davranmadan önce emin olmaları gerekir.

Akrep zodyakın cinsel işaretidir. Ona göre, sadece cinsellik fiziksel hareket değildir. Bu, derin ve tutkulu bir seviyede birbirleriyle bağlantı kurmakla ilgilidir. Bu nedenle, Oğlak ve Akrep ideal bir cinsel eşleşmedir. Aynı zamanda sevgiyi kolayca gösterebilmeniz de önemlidir, bu yüzden sizi gösterdiği ilgi kadar kendisine de ilgi gösterilmesini bekleyecektir.

Akrep erkeği için alınabilecek ve en çok hoşuna gidecek şey lider bir eşyalardır. Bu evi veya arabası için alınabilecek bir aksesuar da olabileceği gibi, deri bir cüzdan, deri bir evrak çantası da olabilir. Farklı ve yaratıcı olması onu etkileyecektir.

Etiketler

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video