18 Temmuz 2024
Astroloji

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Bir aslan erkeğini nasıl tanırsınız? En bilinen fiziksel özelliği aslan yelelerini andıran saçlarıdır. Gür ve de kalın bir saç yapısı bu burcun en ayırıcı özelliğidir.

Aslan burcu erkeği doğuştan bir lider olarak doğmuştur. Ekip halinde, başkaları ile birlikte çalışmaktan oldukça mutlu ve çoğunlukla ana oyuncusu olacak ve motivasyon sağlayacak ve takımına yön verecektir.

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? 1

Güneş tarafından yönetilen aslan erkeği kendine güvenen ve enerjiktir. Hırslı bir tutum sergiler ve aklına bir kere koyduktan sonra bunu gerçekleştirmek için her şeyi yapabilir. Sınırsız, son derece cömert, sadık ve onurludur. Belirli konularda oldukça inatçı bir tutum sergileyebilir.

Karar verdikten sonra fikrini değiştirmek oldukça güçtür. Ayrıca her zaman fikrinin doğru olduğundan emin olduğundan öykünün diğer tarafını dinleyeceği konusunda garanti yoktur.

Aslan erkeği için tüm dünya bir sahnedir ve erkeğimiz ise bu sahnede başrol oynamaktadır. Aslan burcu erkeği özellikleri asla dikkat çekmekten utanmaz ve dikkatin merkezinde olmaktan kesinlikle çok hoşnut olur. Bu doğuştan gelen yetenekleri sanatta, oyunculukta ve moda tasarımı gibi mesleklerde başarılı olmalarına yol açar. Ünlü, gösterişli aslan erkekleri arasında Andy Warhol, Mick Jagger, Yves St Laurent, Peter O’Toole ve Hulk Hogan sayılabilir.

Bir aslan erkeğini düzeltmeye çalışırken ısrar ederseniz, pençeleri ile atılabilir. Onu düzeltirken veya ikna ederken açık olup, çelişkili olmaktan ziyade hafif bir yumuşak tavır ile deneyebilirsiniz. Vahşi bir aslanı ezmek yerine ona sıcak bir dokunuş ile yaklaşmanız çok daha olumlu sonuçlar doğuracaktır. Ünlü aslanın öfkesi parlarsa, ne kadar kaba bir kedi olduğunu ve kızgınlığının ısırıklarından daha kötü olup olmadığını anlamış olacaksınızdır.

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? 2

Peki aşk, seks, romantizm ile aslan erkeğinin ilişkisi nasıldır? Aslanlar her insanın duygularını ele geçirebilir ve aşırı duygudan yüceltebilir. Aşk ve Aslan erkeği söz konusu olduğunda da aynı yaklaşım söz konusu olacaktır. Aşk, aslan erkeğine dünyayı durdurtup, hayatını kökten değiştirterek muhteşem ve çarpıcı bir hal alabilmektedir. Aslan erkeği sık sık ve derinden aşık olacaktır.

Sevecek birini bulduğu zaman ilk önce atlayacak, yüreğini güçlü pençelerini saracaktır. Ancak aşktan tutuşana kadar sakin kalmaya, böyle görünmeye devam edecektir. Bu üstün yetenek ise birçok kadının Aslan erkeğine hayran olmasını sağlayacaktır.

Aşk arayışına giren aslan erkeği avını paylaşacak bir ortak, onu tamamlayacak birini arıyor demektir. Bir ilişki içinde tamamen sadık ve aşırı derecede koruyucudur. Aşkıyla birlikte güvenli bir ilişki içerisinde, eğlenceli ve yaramaz olduğu zaman neredeyse kedi gibi olabilir.

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? 3

Aslan erkeği için ideal kadın, gücü, güveni, cömertliği ve sıcaklığıyla eşleşen bir kişidir. Bu kadın ortak onun prestijine layık olmalı ve ilişkiye kendi özel kaşe takımlarını getirmelidir.

Ateş unsuru sebebi ile harika romantik bir sevgilidir. Kendine güveni, seksi hareketleri, cesur ve çekiciliği sayesinde karşı konulamaz. Bu karşı cinste hem bir arkadaş, hem de sevgilisi olma isteği uyandırır. Zevk Aslan için ilkedir ve zevksiz bir hayat aslan erkeği için hiçbir anlam taşımamaktadır.

Yatak odasında zevk almak ve aldırmak için zihnini ve isteklerini bırakır. Cömert ve tutkulu bir ortaktır. Aslan ateşli bir sevgilidir.

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? 4

Bu aslan krallığını yönetmeyi sever, ancak eşinin romantik bir gece için yatak odasının komutanı olması hoşuna gider. Hayatında diğer her şey gibi, can sıkıntısı ve monotonluk için yer yoktur. Bu nedenle aslan erkeğinin arkadaşının önerdiği her romantizm oyununu isteyerek oynaması beklenilmemelidir. Genellikle fikirlerle doludur.

Genellikle Yay, Koç, Terazi ve İkizler ile en uyumlu olarak kabul edilir.

Etiketler

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video