23 Temmuz 2024
Astroloji

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Boğa burcu erkeği bazen yavaş ve kütük gibi görünebilir ancak başını dik tutan ve burun delikleri parlayan Matador’a saldıran boğa gibidir. Boğa erkeği gurur ve kararlılıkla yola çıkar ve her meydan okumaya karşı gelebilir. O kalıcılığın, çözülmenin ve gücün özetidir.

Bir karar verildiğinde hemen yolla koyulur ve inatlaşır. Boğa burcu sabırlı ve işkoliktir. İşin sonunda başarıyı ve ödülü görürse belli bir süre için bir canavar olmaktan mutluluk duyar. Gökkuşağının sonunda büyük kazanımı ve altının potunu kovalayacak türden biridir. Bono, David Beckham, Dennis Rodman, Fred Astaire ve Pierce Brosnan başarılı boğa erkeklerinden bazılarıdır.

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Boğa adamı her şeyi fiziksel ve maddi olarak sever. Konfor, lüks, güzel yemekler, pahalı şaraplar, klasik sanatlar ve iyi yaşam için uğraşır. Boğa erkeği geleneksel ve ihtiyatlıdır. Düşünceli ve tatlı, iri, hüzünlü gözleri olan, yavaş, çekingen bir cazibesi vardır.

Hayattaki genel amacı, rahat bir ev, sıcak bir ocak, gerçek bir ortak ve iyi bir yaşama sahip olmaktır. Boğa güreşçisine kararlı, rutin ve duygusal istikrar uygundur. Kariyerinden, hayatından ve sevgisinden ne bekleyeceğini bilmekten hoşlanır.

Boğa burcu erkeği aşta son derece şehvetlidir. Nazik bir dokunuştan çok etkilenebilir. Bir boğa burcu özellikleri erkeğinin sağduyusu, onu sevgisinin ilk işareti olacaktır. Aşka aşık bir adamdır. Onun öfkesi tutkusunun temel bir semptomudur. Bir ilişki içinde olmanın tutarlılığını ve yakınlığını sever. Duygularını hafife almaz.

Boğa burcu erkeği geniş bir arkadaş çevresine sahip olabilir. Aynı şekilde geniş bir yelpaze gibi farklı tip kadınlardan da hoşlanabilmektedir. Yatak odasında nazik, güçlü ve şehvetlidir. Seks uygulanacak, zevk alınacak ve mükemmel olacak şekilde güzel sanatlar gibi konuya yaklaşacaktır. Boğa erkeği ile yatakta hiç acele edilmemelidir. Sevgilisini bir enstrüman gibi çalar, en güzel notaları çıkarır ve onların ihtiyaç ve isteklerine dikkat eder.

Boğa erkeği özellikleri Zodyak etkisi ile son derece inatçı olmalarıdır. Öte yandan, bu özellik onu kendine has bir şekilde ısrarcı yapmakta ve başladıkları işi bitirmelerini sağlamaktadır. Bu beyefendi hayatta temkinli olma eğilimindedir ve rahatlık bölgesi içinde kalmayı tercih edecektir.

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? 1

Boğa erkeği sahip olduğu şeyler için çok çalışmış ve çalışmaktadır. Bu sebep ile ve en sevdiği eşyalara gelince bencil olabilmektedir. Beyefendinin paylaşımında bir sınır vardır. Boğa burcunun erkeğinden rahatça istediğiniz ve de onun size ikiletmeden ödünç verdiği bir şeyi aynı koşullarda geri getirmeyi unutmamalısınız.

Boğa burcu erkeği özellikleri, kur yapmanın romantik keyfini yaşayan ama ilişkiye girmeden önce büyük bir sabır sergileyen sevecen ve şehvetli bir kişidir. Sesi ve tarzı genellikle sakin, yatıştırıcı ve hatta şifa vericidir. Bunlar, genel itirazının bir parçası. Bu adam fiziksel temasın sıcaklığında keyif alır, durumu değiştirebilirse de, yatak odasında aşırı derecede cesur biri değildir. Maceracı değildir. Doğru partner ile kesinlikle sıkıcı ve monoton olmayacaktır. Oldukça atletik bir sevgilidir.

Boğa erkeği sizin doğru kadın olduğunuzdan emin ise sizi en detaya kadar tanımak isteyecek ve sizin de onu tanımanıza müsaade edecektir.

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? 3

Genellikle Başak, Oğlak, Balık ve Akrep burçları ile uyumlu kabul edilir.

Boğa erkeği akrep kadını ise Zodyak üzerindeki en tamamlayıcı burçlardır. Birbirlerine tamamen zıt iki burç olmalarına rağmen aşkı hissettiklerinde vazgeçilmez olacaklardır. Boğa erkeğinin mantığı ve sahiplenmesi akrep kadının kıskançlığını en yumuşak şekilde dizginleyecek ve vazgeçilmez kılacaktır. Akrep kadını ve boğa erkeğinin ilişkisi sağlam temeller üzerine kurulduğunda uzun soluklu olması kaçınılmaz olacaktır.

Etiketler

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video