25 Temmuz 2024
Astroloji

Oğlak Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Asla bir Oğlak adamı hafife almayın. O, samanla örülmüş gibi görünebilir. Ancak uysal duruşunun ardında, beyni fazla mesai yapmaktadır. Onu bir çite bağlasanız bile, o ipi çiğneyip çitin üzerinden atlama, aklındaki her yere gitme yolunu bulacaktır. Bir oğlağı asla tutamazsınız.

Oğlak Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır

Bir Oğlak erkeğinin zodyakın etkisi ile bir işkolik olduğu herkesçe bilinmektedir. Hırslı, belirlenmiş ve pratik – Bu özellikler Oğlak burcu erkeğini özetlemektedir. Zaferin dağın doruk noktasında onu beklediğini bildiği müddetçe, uzun bir yol yürümek, dik tepelere tırmanmak ve kötü fırtınalar atmaktan mutluluk duyar.

Ödülleri kazanmak için üst sıraya girmeyi hedefler. Başarının faydaları şöhret, prestij, para; Oyunun adı azimdir. Ayrıntılara ve sabrına olan ilgisi, hedeflerine ulaşma sürecinde ona katkı sağlamaktadır.

Oğlak erkeği, Satürn tarafından yönetilir ve bu onu pratik ve otoriter olarak etkileyecektir. Oğlak erkeği yolu üzerinde direksiyonu hafifçe üzerinize kırabilir ancak hiçbirinin kişisel olmadığından emin olunmalıdır. Bir turda kazıklarını kaybetmektense, oynamamayı tercih ederek, riskten kaçınır.

O bir gelenekçidir ve yeni tanışmalarda çok net olarak oğlak burcu erkeği özellikleri olarak ayrılabilir. Barikatlar üzerinde dans eden ya da dünya genelinde bir doğa yürüyüşü organizasyonda yer alan bir Oğlak erkeği bulamazsınız. Ancak ve ancak çok uluslu eğlence şirketinin CEO’su olarak ve dünya çapında bir gezi içinde on beş dakikalık zaman diliminde, bir yıl önceden planlanan güzergahın bir parçası olabilir.

Oğlak Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır 1

Oğlak adamı, hayatındaki diğer birçok şey gibi, sevmeyi ciddiye alır. Gerçek aşka inanır ve sabrı için sabırla bekleyecek ve onu bulurken onu tutmak için çok çalışacaktır. Yüksek standartlara sahiptir ve hareket etmeden önce uzaktan hayran kalacaktır.

Oğlak erkeği akıl oyunlarıyla zaman kaybetmez. O, romantik, kalın örtünün altındaki derin bir dolaptır. Bununla birlikte, sevgi ve ilişkiler söz konusu olduğunda kararlarının hiç kimsenin etkilemesine asla izin vermez.

Oğlak Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır 2

Bir Oğlak istikrar ister. İstikrarlı bir ilişki ister ve eşi eşit iş ve maliyet payı olduğu sürece kendine bağlı bir ortaktır. Eşine destek ve güç kaynağı olacak ve koruyucunun rolünü kolayca üstlenecektir. Zavallı ya da sadakatsiz olması muhtemel değildir, zira tüm seçeneklerini tartmış ve doğru kararı vermiştir, bu yüzden kaçması için bir sebebi yoktur.

Oğlak adam yatak odasında sizi şaşırtabilir, aydınlık keçiden, vahşi kurda dönebilir. Toplantı salonunda gösterdiği ayrıntılara karşı dikkatini yine uygulayacak ve engellemelerini kaybederse ne olursa olsun şaşırtıcı derecede tutkulu olabilecektir. O rol yapma, masaj ya da fantezilerin hayranı değil – Oğlak, eşi için son derece tatmin edici bir deneyim sağlayan, “bir şey yapın ve iyi yapın” tür bir sevgilidir; Mumlar, dramlar ve ondan süslü kostümler beklemeyin. Oğlak erkeği aslan kadını aynı yatak odasında ise zodyakın en tutkulu buluşmasının yaşanacağı anlamına gelecektir.

Mantık bu adamın gününe hükmedebilir. Oğlak burcu özellikleri erkekleri için sabır güçlü bir noktadır ve istediğini elde etmek için uzun süre bekler. O sadık, düşünceli ve esas yüreklidir.

Oğlak Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır 3

Oğlak erkeği özellikleri gereğince aşık olacağı kadında önce samimiyet sonra güler yüz bekleyecektir. Onun için aşk için mantık sorgulanabilmektedir. Güven ise olmazsa olmazıdır.  Onunla arkadaşlık keyif ve eğlence getireceğinden tüm gece boyunca gülümseme eksik olmayacaktır. Hayat arkadaşı onun hakkında dedikodu yapmaktan, kamusal alanda tartışmaktan ve olumsuz tavırları ile dikkat çekmekten kaçınmalıdır.

Aşk konusunda en başarılı olunan burçlar ise Boğa, Başak ve Yengeç burçlarıdır.

Etiketler

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video