24 Temmuz 2024
Genel

Aldatan Kadın Nasıl Anlaşılır?

Otobüste giderken ön koltukta oturan iki teyzenin sohbetine kulak misafiri oldunuz ve sohbette aldatma meselesi geçiyorsa ilk aklımıza gelecek olan bir erkeğin aldattığıdır. Aldatma bugüne kadar erkekle özdeşleşmiş olan bir eylemdir. Gerek erkeğin, erkeklerin aldatma konusunu gizleyebilmesindeki beceriksizliği, gerek kadınların sezgileri ve dikkatlerinin kuvvetli olması, erkeklerin bir şekilde aldatma eyleminden pişmanlıklarla çıkmasına sebep olmuştur.

Peki kadınlar aldatmaz mı? Toplumumuzun yapısı gereği kadınlar önceleri bu konuda çok rahat davranamazlardı. Fakat son zamanlarda özellikle sosyal medyanın da etkisi ile kadınların aldatmasındaki oran yükselmeye başlamıştır. O zaman erkekler için sorulan soruların kadınlar içinde sorulma zamanı gelmiştir. Bir kadının aldattığı nasıl anlaşılır, aldatan kadın neresinden anlaşılır?

Aldatan kadınların anlaşılması aslında çokta kolay değildir. Aslına bakarsanız aldatan kadınlarda bir çok ipucu veriyor fakat, aldatan kadın psikolojisi ile aldatan erkek psikolojisi aynı olmadığı için erkekler bu sinyalleri alamıyor ve yorumlayamıyor.

Bir kadının aldattığını nasıl anlarsınız konusunda yardımcı olmadan önce kadınlar neden aldatır sorusuna cevap arayalım. Aldatan kadınlara sorulduğunda bir çoğunun verdiği ilk cevap eşlerinin de daha önce onu aldattığı ve bunu hak ettikleridir.

Aldatan Kadın Nasıl Anlaşılır?

Bu içtenlikle söylenen bir cevap mıdır yoksa yaptıkları hatayı ört pas etmek için kullandıkları bir kılıf mıdır? Cinsel uyumsuzluk ve şiddet kadınların aldatma sebepleri arasındadır. Evliliğin üzerinden yıllar geçmesi ilk heyecanın gitmesi ve yeni heyecan arayışları, yeni ilişkilerdeki ilginin fazla olması da çekici gelmektedir. Bu sebepler arttırılabilir ve her kadına göre değişebilir tabii ki.

Şimdi de  kocasını aldatan kadın nasıl anlaşılır, aldatan evli kadın nasıl anlaşılır gibi soruların cevaplarını bulabileceğimiz  aldatan kadın davranışlarını inceleyelim.

Aldatan Kadın Davranışları

Aldatılan kişi bir şeylerden şüphelendiyse artık rahat edemez. Bu aldatan kişi içinde geçerlidir. Aldatan kişi suçluluk ve yakalanma korkusu etkisi altına girer ve bu duygular onun davranışlarına yansır. Aldatan kadın psikoloji bu noktada bize ipuçları vermektedir. Aldatan kadın nasıl yakalanır diye düşünüyorsanız bu ipuçlarını takip etmeniz gerekmektedir.

Aldatan Kadın Davranışları

Aşağıdaki belirtileri hissederseniz eşiniz sizi aldatıyor olabilir fakat buna kesin karar vermek için tüm etkenleri değerlendirmelisiniz. Çünkü bu belirtilerden bazıları eşinizin yaşamış olduğu başka olaylar, ailevi, maddi ve manevi sorunlar nedeniyle de olabilir.

Eşiniz normalinden daha fazla kendi bakımına önem vermeye başladıysa, saç rengini değiştirmek gibi sizinle paylaşmadan değişiklikler yapıyorsa, diyet, spor gibi faaliyetlere başladıysa bunlar bir sinyaldir.

Sizi olan ilgisinde ani değişiklik olması, anlam veremediğiniz mutlulukların veya gerginliklerinin olması, dalmalarında bir artış görülmesi, çalan telefonu yanınızda açmaması veya kapatması, telefonunu sessizde tutmaya başlaması, daha önce kullanmadığı halde telefonunda şifre kullanmaya başlaması, mesajlarında artış olması da aldatma işareti olabilir.

Bahaneler uydurarak dışarı çıkmaları arttıysa, hep ismini duyduğunuz ama bir türlü tanışamadığınız yeni arkadaşlar edindiyse, aşırı kıskançlık başlamışsa, davranışlarınızdan memnunken bir anda gıcık olmaya başlamışsa, öpmek, sarılmak, seks gibi konularda sizden uzak duruyorsa bunlar belirtilerdir.

Aldatan Kadın Davranışları 1

Kadının aldattığını nasıl anlarsınız sorusunun cevabını irdelemeye devam ettiğimiz de ise; sizi sürekli şikayet etme, sizi küçük düşürmeye çalışma, size ve çocuklara olan ilgisinde azalma, uzun açıklamalardan kaçınıp kısa cevaplar verme, sizinle konuşurken başka şeyler düşünme, size küçük yalanlar söylemeye başlama, çalışan eşinizin toplantılarında artma, eve gelmemeye başlama gibi belirtileri bulabiliriz.

Aslında kocasını aldatan kadın nasıl anlaşılır sorusunun cevabı eşinizin tavırlarında gizli. Bir erkek, eğer eşinin davranışlarını doğru yorumlayabilirse bunun işaretlerini bulabilir. Yukarıda bahsedilen belirtiler, psikolojik sorunlar, çevrenin etkisi ve eşlerin kendi aralarında ki ilişkilere bağlı olarakta gelişebilir. Bunu en iyi süzecek olan kişi eşlerdir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video