19 Temmuz 2024
Moda ve Kişisel Bakım

Değişik Saç Örgü Modelleri Nasıl Yapılır?

Değişik saç örgü modelleri, saç örgü modelleri belki de saç modelleri içinde en zengin ve çeşitli olanlarıdır. En temel, basic ve prototipinden, en karmaşık ve alengirlisine kadar örgü saç modelleri her yaş aralığındaki kadına yakışan ve her ortamda kullanılabilecek kadar uyumlu modellerdir.

Üstelik, mazisi çok eskilere dayanan örgü saç modelleri antik çağlarda da kadınların saçlarına şekil olmuş ve her dem beğeni kazanmıştır. Bu kadar albenili, kullanışlı ve şık bir yapısı olan örgü saç modelleri her uzunluktaki saça uygulanabilecek kadar da büyülüdür.

Saç örgüsü çeşitleri olabildiğince zengindir. Balık sırtı modeller, sepet örgüler, Fransız örgüsü, Hollanda örgüsü, sarmal örgüler, burgu şeklinde örgüler, fiyonk yapılmış örgüler, başa çepeçevre dolaşan, topuz haline getirilen, gevşek, sıkı, derli toplu, salaş, yoğun ve sık, seyrek ve sade, yalın, zengin, karmaşık ya da kolay anlaşılabilen pek çok çeşit örgü saç modeli ile bir kadın çehresi ve aslında genel havası; hem çocuksu, hem kadınsı, hem romantik hem de olabildiğince ciddi ve şık olabilmektedir.

Değişik Saç Örgü Modelleri 2

Saç örgüsü çeşitlerini bilmek ve onu saçların uzunluğu elverdiği ölçüde birbiriyle çaprazlayarak onlarca model geliştirmek, hayal gücü çalışan kadınlar için hiç de zor değil. Öyle güzel örgü saç modelleri vardır ki, insanın sırf bu modelleri saçlarına uygulayabilmek için kısa saçlarını uzatmak geçer içinden. Biraz el becerisi ve sabır gerektirir gerisi kolay. Zira bu iş için onlarca video var.

Saç örgüsü çeşitleri ve yapılışlarını anlatan videolar sayesinde kendiniz, kızınız ve sevdikleriniz için harika örgü saç modelleri deneyebilirsiniz. Üstelik ilmek aralarına minik boncuklar, inci taneleri, otrişler, süslü tokalar, pullar ve minim çiçekler iliştirerek örgü saç modellerine bambaşka bir hava kazandırabilirsiniz.

Değişik Saç Örgü Modelleri 1

Son derece sade ve abartısız olmasına rağmen o kadar güzel ve şık duran örgü saç modelleri vardır ki, bu modelleri şık bir davet yahut düğün gibi organizasyonların öncesinde kendiniz dahi yapabilirsiniz. Seyrek saçlarda da son derece güzel duran ve saçları hacimli gösteren saç örgüsü çeşitleri ile yapılmış örgü saç modelleri her daim şıklık için elinizin altında. Yeter ki isteyin…

Değişik Saç Örgü Modelleri 3

Değişik Saç Örgü Modelleri 5

Etiketler

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video