23 Temmuz 2024
Genel

Facebook Şifresi Nasıl Kırılır?

Bir kişinin kullanıcı ve şifresini öğrenmek veya kırmak çok zor bir durumdur. Çünkü facebook veri tabanı Dünya’nın en sağlam veri tabanlarından biri olduğundan dolayı çoğu kişinin gerçekleştiremeyeceği bir durumdur.

Facebook şifresi nasıl kırılır programsız yapılır fakat her ne kadar da sağlam olsa da facebook gibi bir şirketinde ufak tefek açıkları bulunmaktadır. Bunları öğrenmek için kişinin mail adresini bilmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde şifre kırma işlemi gerçekleştirilemez.

Facebook Şifresi Nasıl Kırılır?

Kişinin mail adresini biliyorsanız yapmanız gereken en kolay yöntem, “şifrenizi unuttunuz mu?” seçeneğine tıklayarak facebook web sitesi üzerinden açılacak sayfaya geleceksiniz. Facebook şifresi nasıl kırılır resimli anlatım kısmından daha sonradan kişinin mail adresini yazıp, karşınıza üç farklı seçenek çıkacaktır.

Elektronik posta, telefon numarası ve google hesabı olmak üzere bu seçeneklerden herhangi birini biliyorsanız artık hesabı çalmışsınız demektir. Facebook şifresi kırma programsız en kolay yöntemden bahsedilecek olursa, telefon seçeneğini tıklayarak kişinin telefonunu alıp bu şekilde sisteme gireceğiniz onay koduyla birlikte şifreyi yenileyebilir daha sonra istediğiniz şekilde kullanıma başlayabilirsiniz.

Daha sonra bu kişinin hesabına erişememesi için elektronik posta bilgilerini ve şifresini değiştirip istediğiniz şekilde hesabı yönetebilirsiniz.

Facebook Şifre Kırma Yöntemleri

Kişinin telefon, mail ve benzeri bilgilerine sahip değilseniz hesabınızı unuttunuz mu seçeneğine tıklayarak kişinin güvenlik sorularını yanıtlamaya çalışırsanız hesabı ele geçirmeniz mümkündür. Genellikle kişinin kullandığı bilgisayara da keylogger gibi programlar da kurarak şifreyi kırabilir ve hesaba sahip olabilmeniz mümkündür.

Facebook Şifresi Nasıl Kırılır? 1

Genellikle kişinin kullandığı şifreleri de tahmin ederek hesaba sahip olmak da bir seçenektir fakat yapılması çok ama çok zordur. Her insanın koyacağı şifrelerden biri ilk sayıdan onuncu sayıya kadar koyduğu şifredir. Eğer bunu denediyseniz ve olmuyorsa doğum tarihi, sevdiği ve evcil hayvanının isimleri veya sevgilisinin ismini de deneyerek hesaba ulaşmanız facebook şifresi kırma seçenekleri arasındadır.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video