13 Temmuz 2024
Sağlık

Göbek Yağları Nasıl Eritilir?

Bu gibi şeylerde yani göbek yağı eritmek, spor yapmak, güzelleşmek gibi konularda ilk yapmanız gereken bunu gerçekten istemektir. Bunu başarabileceğinize de gönülden inanmaktır. Unutmayın, kolay olacağını kimse size söylemedi.

Göbek Yağları Nasıl Eritilir? 1

Fakat aynı şekilde zorun başarılamayacağı da söylenmedi. Eğer bir şeyi gönülden ister ve sabır gösterirseniz o şeyi başarırsınız. Başlamadan önce altın kurallarınız olmalı. Örneğin bunu ne için yapıyorsunuz? Güzel görünmek için mi? Yalnızca daha sağlıklı olmak için mi? Her ne olursa olsun bunu yalnızca kendiniz için yapmanız gerek. Güzel görünmek istiyorsanız yalnızca siz kendinizi güzel görün diye yapmalısınız.

Başkaları için bir şeyler yapmaya kalkarsanız çabuk vazgeçersiniz. Bazı şeyleri kafımıza kazıdıktan sonra ve adımlarımıza geçmeden evvel azıcık bilgi verelim.

Göbek Yağı

Karın bölgesinde bulunan yağlar iki tipte sıralanır: deri altı yağlar ve karın içi denilen iç organlarda bulunan yağlar. Karın içi yağları eritmesi daha meşakkatlidir.

Kendizine Hedef Beden Belirleyin

İlk inanmanız gereken şey, olacağınız beden ölçüsüdür. Ne kadar zaman alırsa alsın bu bedene geleceğinize inanmalısınız. Aklınıza ünlü bir mankenin fotoğraflarını getirebilirsiniz. Onu düşünerek o hale geleceğinize inanabilirsiniz. Oldukça motivasyon sağlayacaktır.

Vücut Tipiniz Nedir?

Vücut tipinizi öğrenmelisiniz ki doğru egzersizler yapabilesiniz. Vücut tipi olarak elmamı yoksa armutmu olduğunuzu öğrenip buna göre egzersizler yapmalısınız. Doğru egzersizler sayesinde alacağınız verim daha kolay ve daha çabuk olacaktır.

Vücut Tipiniz Nedir?

Egzersizlerden Zevk Alın

Bunu ancak zevk alarak başarabilirsiniz. Tek başınıza dans ederek bile bunu başarabilirsiniz. Yürüyüş yapmaktan zevk alın. Oynamaktan, dans etmekten başlayabilirsiniz. Egzersiz yaptığınızda nasıl rahatladığınızı her seferinde hatırlayın. Üşenmeyin sakın.

Dün yaptığınız için bugün kolunuz, bacağınız ağrıyor olabilir ama yılmayın. Tekrar tekrar yapmaya devam edin. Bunun için de dediğimiz gibi bu işten zevk alın. Çünkü başkaları sizden bunu ne kadar istese de siz istemezseniz kolunuzu bile oynatmazsınız.

Etiketler

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video