15 Temmuz 2024
Genel

Kapı Süsü Nasıl Yapılır?

Kapı Süsü Modelleri ve Yapılışı

Ev dekorasyonunda el emeği ile yapılan objelerin kullanılması hem evin daha şık ve gösterişli görünmesini sağlar, hem de o objeleri yapan kişilerin boş zamanlarını değerlendirerek yaratıcılığını güçlendirmesine yol açar. Kapı süsü yapımı da bayanlar tarafından en çok tercih edilen uğraşanlardandır.

Kapı Süsü Nasıl Yapılır? 1

Kapı süsü modelleri son zamanlarda evlerin sokak kapısında ya da oda kapılarında sıklıkla kullanılmaya başlayan aksesuarlar arasındadır. Özellikle evlerimizin giriş kapısını süsleyen bir kapı süsü o evin içinin ne kadar şık olduğunun da işaretidir.

Çocuk odası kapı süsü modelleri oldukça çeşitlilik göstermekle birlikte bebek odası kapı süsleri yapıldığı renge göre bebeğin cinsiyetine işaret eder. Değişik kapı süsü örnekleri ve kapı süsü yapılışı ile ilgili bilgi sahibi olduktan sonra çok da zor bir işlem olmadığını siz de göreceksiniz. Sadece gerekli malzemeyi tedarik etmek ve işe başlamaya niyetlenmek yeterlidir.

Kapı Süsü Nasıl Yapılır? 3

Kapı Süsü Malzemeleri

Kapı süsü yapımı sırasında istenen malzemeler kullanılabilir. Bu tamamen kişinin elinin altında bulunan malzemelere bağlıdır. Bu sebeple de kapı süsü malzemeleri çeşitlidir denilebilir. Öncelikle çember olarak kullanılabilecek bir objeye, onun etrafını süsleyebileceğiniz materyallere ihtiyacınız vardır. Bu iş için kapı süsü yapımı resimli anlatım ya da videolu anlatımlardan da yardım alabilirsiniz.

Kapı Süsü Nasıl Yapılır? 2

Kapı süsü yapılması için öncelikle nasıl bir model yapmak istediğinize karar vermeli ve kısa bir araştırma yapmalısınız. Bu konudaki fikrinizi sabitledikten sonra örneğin eğer bebek kapı süsü nasıl yapılır diye merak ediyorsanız bunun üzerine yoğunlaşmalı ve bebeğinizin cinsiyetine uygun renkler ve süsleme objeleri seçmelisiniz.

Kapı Süsü Nasıl Yapılır? 4

Süsleme için bebeğinizin ismini oluşturan harfleri de kullanabilirsiniz. Bebeğiniz kız ise süsleme malzemelerinin arasına küçük oyuncak bebekler, erkek ise küçük oyuncak arabalar eklemek de hiç fena fikir olmaz.

Etiketler

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video