16 Temmuz 2024
Genel

Kot Nasıl Yapılır?

Kot yabancı kelime olan denim kelimesinin Türkçeye çevrilmesiyle oluşmuştur. Denimin anlımı sert kalın işlenmiş pamuk ve giysi yapılan bir tür mavi renkli madde. Pamuğun diğer dokumalara göre daha sert ve sağlam şekilde üretilmesiyle ortaya çıkmıştır.

Kot Nasıl Yapılır?

Kot üretiliş şekli ile sağlam ve dikimi tarzı ile diğer giyim kumaşlardan daha fazla dikkat çeker. Türkiye de ilk olarak ortaya çıkışı girişimçi Fransa da gördüğü kotları üretmek istemiştir. Türkiye de üretimi ve tüketimi bu şekilde başlamıştır. Üretimi ülkece dünyaca oldukça yayın olup oldukça uygun fiyata elde edilebilir.  Sağlamlığı ve her türlü kullanımı geniş olan kotlar her dönem modasını yitirmeden kullanılır.

Kot gömlek, kot pantolon, kot ceket, kot çanta, kot ayakkabı ve birçok moda tarzları üretilebilir. Sağlamlı ile de dikkat çeken kotlar taşlama ve yırtık üretimi ile de çeşitleri vardır taşlama modelinin üretimi oldukça zor ve zararlıdır. Fakat ilgi çekici görünüşüyle kullanımını arttırmaktadır. Piyasası geniş olduğundan her koşulda ve her yer de kolayca ulaşılabilir.

Etiketler

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video