23 Temmuz 2024
Astroloji

Kova Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

İnsanların burçlarına bakıldığında aynı burca sahip olanların ortak yanları olduğu göze çarpar. Ortak özelliklere sahip olan bu insanların sevdikleri insanlarında ortak olduğu tahmin edilebilir. Konu aşk olunca erkekler de kadınlar da her türlü inancı kabullenebilir.

Bu, özellikle kadınlarda dikkat çeker. Bir erkekle uyum olup olmamalarına sadece burçlara bakarak bile karar verebilirler. Burçlar genellikle, her ilişkide önemlidir. Ancak kişinin temel özelliklerini değil de yan özelliklerini belirlediği için burcu yüzünden bir kişiden vazgeçmek akıl alır bir iş değildir.

Kova Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Kova burcu erkeği özellikleri nelerdir? Kova erkeği özelliklerinde değişmez olan şeyler nelerdir? Kova erkeği nelere tahammül edemez? Koca burcu erkeği hangi özellikteki kadınlardan hoşlanır?

Kova burcu erkeklerinin hoşlanacağı kadınların özelliklerini belirlemek kovanın temel özelliklerinden geçmektedir. Her ilişkide gizliden gizliye bir uyum vardır. En alakasız görünen iki kişinin ilişkisinde bile bir yerlerde küçük uyumlar vardır, ilişkiyi ayakta tutabilen.

Kova burcu genellikle uyum gösterebilme özelliği ile tanınır. Kova burcu insanı, insanları iyi tanır bu da ilişkilerinde alttan almayı bilmesini sağlar. Pek çok burca göre anlayışlıklı bir kişiliğe sahiptir. Bu özellikleri pek çok farklı kişilikte insanla ilişkileri olmasının asıl nededir. Kova burcu özellikleri erkeklerde de kadınlarda da genellikle değişmeyen özeliklerdir.

Kova burcu erkeği de kadını da özgür ruhlu olmalarıyla bilinir. Diğer burçlardan daha çok öne çıkan bu özellikleri yer yerde kendilerini gösterebilmelerinin asıl nedenidir. İlişki kurdukları insanın kendilerini kısıtlamalarına gelemeyen bu insanlar, genellikle ilişkilerini bu problem üzerine bitirmek zorunda kalırlar. Sadece hoşlandıkları kişilerde değil, arkadaşları veya aileleri ile de en büyük problemleri budur. Kova erkeğini etkilemek isteyen kadınlar, onları sıkmadıkların emin olmalılardır.

Kova burcu erkekleri özgür bir ruha sahip olsalar da ayakları yere basmayı da bilir. Planları vardır. Hayatı her yönü ile yaşamayı severler. Hayattan her şeyi yaşamak ve eksik kalmamak için her şeyi yaparlar. Eğer bir ilişkinin onların bu isteklerine engel olduğunu hissederlerse o kişiden soğumaları garantidir.

Kova Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? 1

Kova burcu erkeklerinin özellikle uyumlu olduğu bir burç yoktur. Çok yönlü oldukları için pek çok kişi ile anlaşabilirler. Genellikle kendileri gibi çok yönlü kişilerden hoşlanırlar. Sakin bir kızın içerisindeki çok yönlülük potansiyelini kavrayabilecekleri için, insanları incelemekte iyi oldukları için sessiz sakin görünen kızlarla da ilişkileri olabilir.

Eğer bir kova erkeğini etkilemek istiyorsanız sadakate sahip olduğunuzu göstermelisiniz. Çok fazla insan tanıyan kova erkekleri, insanların iyi özelliklerini de kötü özelliklerini de çok rahat görebilirler. Bazı insanlar insanlara olan güvenlerini alt üst etmiş olabilir. Sevginin gücüne inansalar da bunu siz göstermedikçe görmeleri zordur. İyi bir kalbe sahipseniz, sevmeyi ve saymayı biliyorsanız kova erkeğinin dikkatini çekmemeniz mümkün değildir.

Kova Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? 3

Kova burcu erkeklerinin kadınlarda en sevdiği özellikler zeki olmalarıdır. Özellikle parıldayan bir zeka değil de gizli zekaya sahip kadınları gizemli bulduklarından ilişkilerinde böyle kadınlara yönelirler. Sinsiliği ve zekiliği ayırt edebilirler. Saf bir kalbe sahipseniz bunu görmeme şansları yoktur. Bir kova erkeğinin gözünü boyayarak değil de doğal durarak onu etkileyebilirsiniz.

Çünkü yaptığınız veya yapacağınız rolü önceden kestirebilir ve sizi daha da itici bulabilir. Kısacası eğer bir kova erkeğini etkilemek istiyorsanız kendiniz gibi olun. Ortak yönleriniz sizi çekecektir. Herhangi bir kibre sahip olmayan kova erkekleri, çok büyük acıları yoksa size bir şans verecektir. Şansızını iyi değerlendirebilirseniz onu kendinize aşık edebilirsiniz.

Etiketler

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video