23 Temmuz 2024
Genel

Nasıl Öpüşülür?

Nasıl öpüşülür, Öpüşmek dünyanın en içgüdüsel, en haz veren eylemlerinden birisi. Sevişmenin ön sözü, seksin girizgahı, şehvet duygularının saklı cenneti, engellenemeyen bir çekim ve sevişmenin hem giriş hem de nakarat kısmıdır.

Aşkta masum duygular olmaz. Karşı cinsten hoşlanılan birisini masum, temiz, saf duygularla sevsek bile, işin içine aşk girdiğinde, şehvet, tutku ve cinsel çekim de devreye girer ve ilk buluşan nokta da dudaklar olur. Karşı cinse karşı duyulan hislerde bedensel temasın yeri yadsınamaz, es geçilemez. Öpüşmek, bedensel tutkuların sessiz dilidir.

Öpüşmenin kanunları yoktur.  Sınırların içine dahil edilemez, bir kalıba sokulamaz. Öpüşmek içimizde doğuştan var olan bir yazılımdır. Ama elbette bazı küçük detaylar, ufak ama önemli püf noktaları ve öpüşme teknikleri ile öpüşmek nasıl olur sorusuna bir cevap bulabilirsiniz.

Öpüşmenin her ne kadar doğal ve kendiliğinden yolunu bulan bir dürtü olduğunu söylesek de, karşı tarafı incitmeden, ürkütmeden ve öpüşmeden soğutmadan öpebilmek adına bazı hususları baz almak gerekebilir. Öpüşmeyi bilmiyorum diyen birisi bile, sadece yavaş, nazik, usulcacık hareketlerle ve seksüel güdülerin tuttuğu ışıkla yolunu bulabilir. İlk kez öpüşecekseniz bile nazik hareketlerle, ağzınızı çok açmadan, önce partnerinizin dudağına küçük ve kısa öpücükler kondurarak eyleme başlayabilir, daha sonra alt ve üst dudağını kendi dudaklarınızın arasına alarak hafifçe emebilirsiniz. İlk öpüşme nasıl olmalı sorusunun da yanıtıdır bu. Sade, yalın, doğal ve abartısız hareketlerle öpüşün önce. Şehvetli öpüşüp karşı tarafı etkileyeceğim diye canavar kesilip, ortalığı tükürüğe boğmayın, itici olursunuz. Özellikle ilk öpüşmede, yine etkileyici olacağım diye dilinizi partnerinizin küçük diline kadar ilerletmeyin. Sakin ve efendi olun. Merak etmeyin o da sizinle öpüşmek istiyor. Ama sert ve kaba hareketlerle onu itmeyin.

Nasıl öpüşülür

Erkekler; özellikle de ergenliği yeni atlatmış, hem hayatının hem de cinsel dürtülerinin ve seksüel yaşamın başında olan ve tam da bu yüzden içgüdüleri ve hormonları tavan yapmış genç erkekler kızla nasıl öpüşülür sorusuna harıl harıl cevap ararlar. Sakin olun cevaplarınız burada.

Bir kere iyi öpüşebilmek için karşınızdaki kişiden ya çok hoşlanıyor olmanız ya da daha ileri boyutta ona aşık olmanız gerekir. Öpüşmenin temelinde cinsel çekim yatar. Teninin kokusunu, genel havasını, elektriğini beğenmediğiniz yahut size çekici gelmeyen biriyle öpüşmek şöyle durdun, düşüncesi bile itici gelir.

Nasıl öpüşülür

Öpüşme zaten “geliyorum” der, Tüm damarlarınız, akan kanınız, hücreleriniz, bütün benliğiniz öpüşmeye doğru hızla koşar. Durduramazsınız. İstemsiz kas hareketi gibidir öpüşmek. İlk kez öpüşeceğiniz kişide dilinizi kullanmayın. Usulcacık hareketlerle dudaklarınızı onun dudakları üzerinde gezdirin, bastırın ve çekin. İş ilerleyip hızlı ve ağzın açılarak yapıldığı bir öpüşme raddesine gelindiğinde ve hızlandığınızda nefes almak için dudaklarınızı onunkilerden çekin ve soluklanmak için partnerin kulak memesini ısırın, ona onu çok beğendiğinizi fısıldayın. Onu sadece dudaklarınızla değil, cümlelerinizle de ateşleyin ki dudaklarına kan hücum etsin. Öpüşmeyi hızlı, cesur ve ateşli kılan yegane şey, duygulardır. Öpüşme aralarında soluklanırken soluğunuzu boşa harcamayın, partnerinizin kulak memesine ve boynuna doğru yönlendirin. Nefes almasına, bir an bile başka bir şey düşünmesine müsaade etmeyin, başını döndürün onun, hayattan kopartın ve çılgına çevirin. Öpüşmek basit bir eylem değildir. Aşkın, şehvetin ve cinselliğin kıvılcımıdır. Kıvılcım olmazsa alev de olmaz.

Öpüşürken çok ıslak öpmemeye çalışın. Dilinizi fazla kullanmamaya da çalışın. Herkes öpüşürken dilin de devreye girmesinden hoşlanmayabilir. Dil devreye girdiğinde partneriniz bundan rahatsız olduğunu belli ediyorsa zorlamayın, ısrar etmeyin.

Nasıl Öpüşülür? 2Seks sırasında evet ama öpüşürken kaba ve ayıp konuşmalar yapmayın. Öpüşmek, cinsel ilişkiye göre daha duygusal, daha romantizm kokan, daha naif bir süreçtir. Hiç konuşmasanız da olur ama illa ki bir şeyler söyleyecekseniz, fısıltıyla konuşun. Söyledikleriniz şehvet içerse bile zarafet kılıfına sokulmuş olsun. Öpüşmek kırılgan bir eylemdir. Aman dikkat.

Öpüşme ilerledikçe dudaklarınızı onun vücudunun başka bölgelerinde gezdirmek için çaba harcamayın. Hele ki bu ilk öpüşmenizse…  Öpüşmek başlı başına haz verici bir eylemdir. Aceleye gerek yok. Sadece öpüşmenin keyfini çıkarın.

Ellerinizi  öpüştüğünüz kişinin ensesinde gezdirin, başını arkadan tutun ve kendinize doğru çekin. Tabii saçlarından kavrayıp sertçe kendinize çekerek yapmayın bunu. Bu, ilerleyen aşamalarda olabilir. Ama ilk kez öpüşeceğiniz birine bu şekilde davranmayın. Muhtemelen bir daha onunla öpüşemeyebilirsiniz.

Nasıl Öpüşülür? 3Öpüşmenin altın kurallarından birisi de taze ve ferah nefestir. Öpüşmeden önce mutlaka dişlerinizi ve dilinizin üzerini fırçalayın, gargara yapın ve yanınızda daima naneli ciklet taşıyın. Kötü kokan bir nefes öpüşmenin baş düşmanıdır. Soğan, sarımsak, çay, kahve ve sigara da öpüşmeden evvel tüketilmemesi gereken şeylerdir. Maydanoz ve karanfil çiğneyin, su için ve mutlaka ciklet çiğneyin. Taze nefes kokusu, cinsel duyguları şahlandıran bir unsurdur. Nefesiniz güzel kokarsa, öpüşmenin önünde hiçbir engel duramaz.

Özetle, dediğimiz gibi öpüşmek doğal bir eylem ve belirli kaide ve kanunları yok. Partnerinize yumuşak ve sakin bir şekilde yaklaşın. Dudaklarınız henüz birleşmemişken, çok yakın mesafede nefesinizi hissedeceği şekilde ona güzel sözler fısıldayın, önce yanağına, ardından dudağının kenarına minik öpücükler kondurun, sıra dudaklara geldiğinde dudağına önce minik ve kısa sonra daha büyük ve uzun öpücükler kondurun. Alt ve üst dudağını sırasıyla emin, gözlerinizi kapatın ve kendinizi akışa  bırakın. Yaradılıştan gelen güç zaten içinizde mevcut ve sizi o coşkunun içine itecek.

Partnerinizi alıp duvara dayayın ve elinizi duvara dayayarak onu hapsedin ve öpmeye başlayın. Sade, abartısız, ama güçlü, baskın ve etkileyici biçimde…

Nasıl öpüşülür resimli anlatımlar ve öpüşme videoları da size yön verebilir. Ama unutmayın herkes kendine özgüdür ve en iyi öpüşme, sizin içinizden gelendir.

Etiketler

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video