14 Temmuz 2024
Genel

Telekinezi Nasıl Yapılır?

Telekinezi pek çok kişinin aşina olduğu bir kelimedir. Telekinezi pek çok dizi ve filme konu sahipliği yaparak, gün geçtikçe yayılan bir kelimedir. Telekinezi ne demektir?  Telekinezi uzaktan kontrol anlamına gelen tamamen olayı açıklar aslında. Telekinezi zihin gücü ile pek çok şeyi başarabilmeniz anlamına gelmektedir.

Telekinezi ile bazı eşyaları hareket ettirebilir, bazı eşyaların şeklinde değişiklikler yaratabilirsiniz. Bunlar, pek çok film ve diziden aşina olduğunuz şeylerdir. Gerçek hayatta pek çok insan telekinezinin saçmalıktan ibaret olduğuna insansa da pek çok insan da telekinezide başarılı olduğunu iddia etmektedir. Telekinezi yapmak mümkün müdür? Telekinezi nedir nasıl yapılır?

Telekinezi Nasıl Yapılır? 2

Telekinezi pek çok kişinin inkar ettiği bir şey de olsa kimilerinin gerçekten inandığını ve teknikler geliştirdiği bir olgudur. Telekinezi yapabilenler, yapamayanların sabırsız oldukları için yapmadıklarını savunmaktadır. Telekinezi nasıl yapılır resimli anlatımlarla anlaşılmaz. Bir kişiye defalarca anlatılsa da anlaşılmaz.

Telekinezi yapılabilmesi için zihnin açık olması gerekmektedir. Telekinezi ile ilgili herhangi bir şüpheye düşmek başarısız olmanıza neden olmaktadır. Bunun gerçek bir güç olduğunu ve ancak zihin gücünün kontrolü ile başarılabileceği unutulmamalıdır.

Telekinezi yapmak için bazı teknikler bulunmaktadır. Bu teknikler güçlenmenizi sağlayacaktır. Bu teknikleri ilk denemelerinde hiçbir şey hissedememeniz de son derece doğaldır. Pek çok kişi ilk aşamalarda hiçbir şey hissedemeyince bu işlemleri saçma bularak telekineziden uzaklaşır. Sabır bu konudaki en yakın dostunuz olacaktır.

Telekinezi Teknikleri

Telekinezi teknikleri öğrenildiği taktirde yapabileceğiniz pek çok şey vardır. Bunlar elbette iki günde öğrenip iki günde uzmanlaşabileceğiniz teknikler değildir. Telekineziye belirli bir zaman ayırmak gerekmektedir. Ancak bu şekilde size meyvesini verecektir.

Telekinezi Nasıl Yapılır? 3

Telekinezi tekniklerinden en bilineni su tekniği olarak geçmektedir. Su tekniği oldukça basittir. Geniş bir kap içerisinde su doldurulur. Ardından kabın ortasına bir plastik şişe kapağı bırakılır. Bu teknikler bir takım egzersizlere benzetilebilir. Siz bu egzersizleri yani teknikleri denedikçe daha da güçleneceksiniz. Telekinezi de başarılı olabilmenin ilk şartı odaklanabilmektir. Doğru nefes teknikleri ile zihninizi boşaltmalısınız. Zihninizi boşalttıktan sonra yapmanız gereken tek şey plastik kapağa odaklanarak kapağın hareket etmesini sağlamaktır.

Telekinezi pek çok cisim üzerinde çalışmalar yapar.  Ancak burada önemli olan çalıştığınız malzemelerden çok odaklanabilmektir. Her kişinin bir enerjisi vardır. Kişi günlük işlerinde hiç fark etmeden bu enerjisini kullanmaktadır. Kimilerinin enerjisi çok güçlü olmaktadır ve kontrol edilmesi zordur.

Telekinezi öğrenmek istiyorsanız çok hafifi şeyleri hareket ettirmekle devam edin. En çok sevilen tekniklerden bir tanesi de kağıtları hareket ettirmektir. Önünüze küçük parçalar halinde kağıtları yerleştirerek gözlerinizi kapatarak oturun. Yapmanız gereken tek şey nefes egzersizleridir. Nefes egzersizleri ruhunuzu dizginleyecektir. Ruhunuzun dizginlenmesini enerjinizi kontrol etmeyi kolaylaştıracaktır.

Telekinezi Nasıl Yapılır?

Enerjinizi kontrol etmeyi kısa bir süre içerisinde öğrenebilirsiniz. Enerjinizi kontrol etmeyi başardıktan sonra yapmanız gereken şey kağıtları gözünüzün önüne getirmektir. Kağıtlar gözünüzün önüne geldikten sonra bütün enerjinizi kağıtların üzerine toplamalısınız. İçinizdeki enerjinin dışarı doğru taştığını hissedebilirsiniz. Kağıtların etrafında toplandığınız enerji ile onları havalandırdığınızı hayal edin.

Hayal gücünüzü gözlerinin önünde gerçekmiş gibi hissetmeniz bu konuda çok önemlidir. Telekinezideki güç, hayallerinizi gözünüzün önüne getirmenizle keşfedilebilir. Birkaç seferde belirgin değişiklikler yaratamamak sizi yıldırmamalıdır.

İlk birkaç sefer gözlerinizi açtığınızda bütün büyünün kaybolduğunu hissedebilirsiniz. Bu zaman içerisinde, ruhunuzu dizginlemeyi öğrenince önüne geçebileceğiniz bir şeydir. Çok stresli zamanlarsa, telekinezide başarılı olunması çok mümkün değildir. Kişinin ilk yapması gereken stres anlarından kurtularak vücudu gevşetmeyi öğrenmesidir.

Etiketler

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video