24 Temmuz 2024
Genel

Yüzdeki Güneş Lekeleri Nasıl Geçer?

Yüzdeki güneş lekeleri, günlük hayatta spf içerikli güneş kremlerinin ihmal edilmesi ile ortaya çıkan önemli bir problemdir. Genellikle kadınlarda çıkan bu yüz lekeleri erkeklerde de görülebilmektedir. Yüzdeki güneş lekeleri nasıl gider sorusu üzerine detaylı bir araştırma yapıldığında genellikle bitkisel tarifler ve lazer yönteminden bahsedildiği görülmektedir Lazer ile cilt lekesi silme yöntemi ileri derecede güneş lekeleri için idealdir.

Yüzdeki Güneş Lekeleri Nasıl Geçer?

Fakat normal ve yeni oluşmuş olan güneş lekeleri için böyle bir masrafa girilmesine gerek yoktur. Her evde bulunana malzemeler ile yapılan bitkisel tarifler lekelerin yok olmasına yardımcı olacaktır.

Güneş lekelerinin geçme olasılığı lekenin durumuna bağlı olarak değişmektedir. Fakat yeni oluşan bir leke durumu söz konusu ise doğal çözümler ile yok edilmesi mümkün olacaktır. Cilt bakım merkezlerinde leke üzerine yapılan farklı uygulamalarda bulunmaktadır. Fakat bu uygulamaların daha ileri seviye koyu kahve lekeler için yapılması daha doğru olacaktır.

Suna Dumankaya Bitkisel Tarifleri

Yüzdeki güneş lekeleri nasıl geçer Suna Dumankaya tarafından cevaplanmış olan önemli bir sorudur. Suna Dumankaya profesyonel bir cilt bakım uzmanı olduğundan verdiği tarifler oldukça etkili olacaktır. Leke giderici tarif için 1 yumurtanın kabuğu, karbonat ve doğal vazelin gerekmektedir.

Yüzdeki Güneş Lekeleri Nasıl Geçer? 1

Yumurta kabuğu iyice ezilmeli ve tüm malzemeler bir kap içerisinde karıştırılmalıdır. Daha sonra haftada en 3-4 kez cilde uygulanması ve 10-15 dakika bekledikten sonra yıkanması gerekmektedir.

Ahmet Maranki Bitkisel Tarifleri

Yüzdeki güneş lekeleri nasıl geçer Ahmet Maranki tarafından da cevaplanmış olan sağlık sorularından bir tanesidir. Ahmet Maranki’nin bitkisel leke tarifi yalnızca 2 malzeme içermektedir. Hem masrafsız hem de etkili bir yöntemdir.

Yüzdeki Güneş Lekeleri Nasıl Geçer? 3

Bunun için yalnızca elma sirkesi ve 3 adet soğana ihtiyaç duyulmaktadır. 3 adet soğanın suyu sıkılmalı ve bir miktar elma sirkesi ile karıştırılarak cilde uygulanmalıdır. Pamuk yardımı ile her gün uygulanması güneş lekelerinin yok olmasını sağlayacaktır.

Etiketler

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video